Aky je postup vasho top denneho licenia?

Príspevok v téme: Aky je postup vasho top denneho licenia?
kavaaaa

caute, chcem sa spytat ako postupujete pri kazdodennom liceni-ci pouzivate pod makeup krem, alebo aj bazu pod make up? popripade ake konkretne kozmeticke vyrobky odporucate z vlastnej skusenosti? ja sa licim kazdy den-snazim sa skorej o taky prirodzeny vyzor-ale bazu pod make up som nikdy nepouzivala.je to velky rozdiel mat pod makeupom bazu? ja by som strasne chcela vediet nejaky navod na take jednoduche ale žiarive licenie(samozrejme bez trblietok, to len aby taky efekt bol)...a este by ma zaujimalo ako sa ma spravne nanasat stetcom farba na lica-myslim tym smer-ci k smerom k uchu alebo dohora? vdaka

zuzi74

Moje kazdodenne licenie (teda okrem vikendu ked som vacsinou doma, vtedy plet nezatazujem)zacina umytim tvare studenou vodou a nanesenim oleja na plet. Potom sa obleciem, umyjem zuby a zacnem nanasat lahky make up, korektor pod oci, jemne prepudrujem plet, nanesiem ocne tiene, mam velmi rada dymove licenie, takze minimalne 2 odtiene, ceruzku alebo linku na vrchne viecko, spiralu a zakoncim lickami. Trochu lesku na pery a hotovo.
Pred casom som pouzivala aj podkladovu bazu pod make up a myslela som, ze si od nej uz neodvyknem ale stalo sa a uz ju nepouzivam. Predsa len cim menej chemie na plet, tym lepsie.

Tu je celkom dobry postup na konturovanie tvare, kde je vyznacena aj farba na lica, ktora sa nanasa podla typu tvare.
www.akademiakrasy.sk