Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich

Príspevok v téme: Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich
dohadzovač

Tak kto chce moze tu napisat koho hlada, ako by mal vyzerat, kolko rokov by mal asi mat, odkial by mal byt, ake zaluby atd.
Nechajte si tu na seba ak chcete aj kontakt a zoznamujte sa. Maj, mesiac lasky sa blizi, je cas si niekoho najst.
Vidim ze je tu na fore dost ludi opustenych, smutnych, depresivnych, zatrpknutych, sklamanych ktori nikoho nemaju a nedari sa im nikoho spriazneneho najst.
Tak mate jedinencnu sancu :)

i am liberty

antiliberty co sa tu rozdrapujes? Kamo pocuvaj ja ked som to pisal tu na forum tak som bol prave v kaviarni a cakal som na kamosa kedy sa vrati z banky a kedze som na stretnutie prisiel skor nez on tak som cas pri kave zabijal aj surfovanim na webe cez volne dostupnu siet wifi co dufam vies je skoro zadar pripojenie v kazdej restike, kaviarni, pivarni a bohvie kde este. Ak vobec ty niekam chodis :)
a to ze tu napisem raz za den napriklad neznamena ze si nedoprajem aj cas na relax popri uzivani si. Ved by ma je*lo keby som si nedoprial aj oddych vsak.
napriklad teraz sedim na riti doma ale vecer tiahnem von a co ty kamo? Budes sa tu vecer opat rozdriapovat na mojim prispevkom tak nech ti to jede ;) HOUK

usata.mrkva

NO keďže je piatok večer a cítim sa osamelo, tak sa pridávam :-) Hľadám človeka na konverzáciu - veselú s mottom "life is great " :-) človeka, čo nečaká odomňa veľké veci, ale nechá ich plynúť v súlade s prítomnosťou (snáď nezniem ako S. Šuvadová :-P ). Momentálne počúvam hudbu a rozmýšľam nad celým svetom, tak ak si na rovnakej vlne, tak píš :-)
usata.mrkva@gmail.com
Inak dievčina vo veku 23 rokov, BA obľubujúca dobré pivo a relax pri hudbe, filmoch a večernej oblohe (nie tej na tanieri, aj keď :-) )

maartypaarty

Ahoj, aj napriek tomu, že som trochu skeptický to skúsim aj ja. Volám sa Martin, som z Bratislavy, dobre vyzerám :) a mám 24 rokov. Som pár mesiacov po rozchode a rád by som spoznal sympatickú holku. Kvôli škole a práci nestíham a ani nechcem behať po baroch a zoznamovať sa štandardným spôsobom. Nemám absolútne žiadne požiadavky, len nech je usmiata a milá :) Stačí napísať, rád toho poviem o sebe viac.

E-mail: maartin.p89@gmail.com

antiliberty

A suhlas s tym, ze ist von 3x, otukat sa, podla kniziek a tabuliek je strata casu a hrdosti.
osobne som vyletel po tej, ktoru som videl len 1 x, tak intenzivne, ze ma chcela vsade zablokovat a podobne..
vedel som, ze ju chcem, tj. zvazoval som, ze je to vazny vztah.
to nie je ze "mam vazny vztah" po prvom stretnuti, ale to je ze "beriem tuto osobu vazne"
dnes zijeme spolu. myslim ze viac mi k stastiu nechyba.
viacmenej za menej ako 2 roky, neviem ako to vypocitat.

vy cestujete do prace najrychlejsou cestou, alebo idete umyselne obklukami? aby ste otukali volant, alebo co ? ten co sa chce do prace dostat, ten sa tam dostane, ten co nie, ten bude hladat vyhovorky..je to len uhol podlahy

antiliberty

i am liberty

to je blbost.. nie je cas uzivat si, ty si budes uzivat si, potom co?
niekto si prejde "torturou" v 20-40 a potom po 40 si uziva zivot.. uz aj s peniazmi, kto v 20 si uziva s peniazmi?
ja som taketo blbosti typy chata, "baby" prestal "uzivat si" v 15tich (patnast, slovom), teraz mam takmer dvojnasobok a smejem sa ludom, co sa mi smiali.. ze "i am wasting my life"
ouje, nikdy som sa nemal lepsie.
29rocny MLADIk o 16:53 straca cas na ineternete, v utorok.
keby si fakt uzivas zivot, tak nemas cas vypisovat take nieco na nete.
z coho usudzujem, ze bud si student, alebo uradnik, alebo nezamestnany.
takze bud klames o veku, a zivotnom style, alebo si farizej.
keby mam 29 a chcem uzivat zivot, 16 53 som vonku s kamosmi, alebo s manzelkou na bahamach (moj pripad, casovy posun).. ale uzivanie si zivota neznamena pisat na forum.. jedine ak to robis ako ja, extremne sa nudis a ides rypat..

youki

micinacicina: nesuhlasim s tym, ze je nutne zacat flitrovanim ani dodrzat tvoju postupnost aktivit. Ak ked si tie pojmy mozno vysvetlit rozdielne. Prve stretnutie mozno oznacit za zaciatok budovania vztahu, ked je mojim cielom vztah.
Nie vsetci vidia zmysel zivota v tom, ze budu chodit na chaty s kamaratmi. A ako bolo spomenute, tiez to nejaky cas potrva, kym sa ludia spoznaju a preto povazujem za rozumne riesit to teraz.

micinacicina

Bandorela ale vyzera to tak ze Youki nechce randenie ale hned vazny vztah. Aj ked si myslim ze vaznemu vztahu musi predchadzat nutne randenie aby si ti dvaja dokonale zpoznali.
Takze Youki bez flirtovania nieje randenie a bez randenia nieje vztah.
Len tak hned vazne vhupnut do vztahu s clovekom sa bez tych dvoch krokoch neda.

Bandolera

pre i am liberty: akoze preco by malo youki-mu jebat? Podla mna je prirodzene a uplne normalne, ked si vyzrety chalan povie, ze si chce najst cloveka, s ktorym si vie predstavit rodinu, a ze chce ich vztah brat vazne... Ma 25 rokov a co? Ved ked sa da s nejakou schopnou babou dokopy to neznamena, ze ju na druhy den bude viest pred oltar... Kludne mozu spolu chodit aj 3 roky. Uzivat zivot, chaty, grilovacky a posedenia pri pive si mozu kludne spolocne. Ty si bud kludne sam do konca zivota, nikto ti to nebere...
Mimochodom, tak co vlastne hladas v tejto teme, ked vztah tak razne odmietas?

melón 666

caute, tak aj sa pridám, som asexuálne zalozený muz z BA a hladám si prirodzene taktiez asexuálne zalozenú kamosku/partnerku z BA a okolie, preferujem vek od 20 do 30, ja mám 30

Hunter220@azet.sk