Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich

Príspevok v téme: Tema pre zoznamovanie sa nezadanych a hladajucich
dohadzovač

Tak kto chce moze tu napisat koho hlada, ako by mal vyzerat, kolko rokov by mal asi mat, odkial by mal byt, ake zaluby atd.
Nechajte si tu na seba ak chcete aj kontakt a zoznamujte sa. Maj, mesiac lasky sa blizi, je cas si niekoho najst.
Vidim ze je tu na fore dost ludi opustenych, smutnych, depresivnych, zatrpknutych, sklamanych ktori nikoho nemaju a nedari sa im nikoho spriazneneho najst.
Tak mate jedinencnu sancu :)

Trumbala

Ako podla mňa každý to má inak niekto chce byť dominantný voči tomu druhému čiže podľa mňa aj keď baba prejavy skôr záujem tak to je normálne a ten vzťah môže trvať dlho alebo večne. 100 ľudí 100 chutí u každého je to podľa mňa inak. To dôležité je podľa mňa tá zodpovednosť, rešpekt a rovnocennosť. Ale každý môže hľadať čo on chce.
Ale táto téma bola založená na hľadaní a zoznamovaní tak niečo už viete čo hľadám vo vzťahu ale vždy je super nájsť nových ľudí na pokecanie a milujem spoznávať nových ľudí. Mám 18r ak je to dôležité.
píšte na sokkyy96@gmail.com

Slobodna

:D ze alfasamec, ktory sa necha balit. Janci pobavil si. Ok, pokojne sa tu balte navzajom, budem sa na vas uz len tisko zabavat.

Janno82

Slobodna, ako nechcem sa do teba navážať, či sa s tebou doťahovať, ale presne nerozumiem tomu, čo tu riešiš. Už pri mattland-ovi si reagovala podľa mňa mimo. Čo je na tom tak neskutočne ponižujúce, ak žena odpovie nejakému chlapovi na inzerát. Ako inak sa asi môžu zoznámiť. A potom, nech ju kľudne dobýva, resp., nech sa tá dotyčná nechá dobývať. Určite niečo iné je to v pri reálnom stretnutí, či balení.
A čo sa týka tých vzťahov, tak vzťahy sa určite nerozpadávajú kvôli etikete. Skôr je to kvôli tomu, že ľudia sú dnes vedení príliš egoisticky, zameraní na vlastné potešenie a hedonizmus, neochotní riešiť partnerské problémy. Pre veľkú skupiny ľudí je ľahšie zahodiť vzťah, ktorý aktuálne majú a hľadať si nového partnera s mylnou predstavou, že s tým novým to už bude všetko dokonalé. Samozrejme, česť výnimkám a určite sa to nedá paušalizovať. A ak žena naháňa muža, či ho balí sama, tak je to podľa kvôli tomu, že ho sama veľmi chce, resp. je to taký pán dokonalý, či alfasamec, ktorému jednoducho podvedome nevie odolať.

Slobodna

No ked myslis :) taki muzi su v zivote obykle nepouzitelni, aj v inych praktickych veciach. Myslis, ze zena, ktora sa necha zbalit chlapom nie je rafinovana? :) Je a navyse este aj mudra, lebo vidi suvislosti, ktore tym druhym unikaju.

liberta25

o takychto veciach sa bavim normalne s kamosmi.
zhrniem to uz len takto: dobre dievcata sa dostanu do neba, zle vsade. dominantne zeny su stastnejsie. rafinovane dominantne zeny su najstastnejsie. ;)

Slobodna

Ty si sa na tuto temu rozpravala s kolkymi muzmi? :) Ohanas sa tu jednym nazorom. Takze tvoja logika znie - Muz si vazi zenu, ktora sa mu ozvala, pretoze je lenoch a urobila veci za neho. Ja by som si takeho chlapa nevazila a rozhodne by nebol pre mna rovnocenny partner ale nejaky tutko, ktory si nevie ani zbalit zenu a trosku sa o nu usilovat.

liberta25

zamyslime sa po druhe ;). hrac to napisal velmi triezvo. chlap, ktory sa nehra na dobyjaka a lovca a nevadi mu, ze sa ozve zena ako prva, tak ten ju berie ako rovnocennu partnerku. porozpravaj sa o tom trochu s muzmi samotnymi, mozno ti to otvori oci. a taky muz svoju partnerku nepodvedie, prave preto, ze si ju vazi.

Slobodna

Zamyslime sa... chlap, ktory caka, ze sa mu zena ozve a vyvinie iniciativu namiesto neho, nie je chlap. No a kedze je zvyknuty na to, ze sa mu zeny ozyvaju a balia ho... ktora skupina je viac nachylna na neveru? Niektori nie su schopni vyvinut iniciativu ani raz, nie to este opakovane.