Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to znamená?

Príspevok v téme: Čo to znamená?
Sokky

Ahojte, mám zachvílu 19rokov a chcem sa vás spýtať na jednu otázku ohľadom baby, ktorá ma 23 čo som nedávno spoznal. Ale najprv by som vám chcel vysvetliť v krátkom ako sme sa spoznali. Boli sme s Bratom a jedným kamarátom v Bare. Sedeli popíjali. Zachvílu k nám prišla jedna baba a začala sa nás pýtať, že prečo sme tu tak sama za stolom. Kukali sme sa na seba či ju niekto nepozná. Pustili sme sa trochu do reči a ona zavolala svoje 2 kamarátky. Prisadli si a každý sa bavil s inou. Ja som sa dal do reči s tou babou ihneď. Bola prekvapená že sa zaujímam o podobné veci ako ona. Je to ohľadom zdravej výžive, ľudskom tele a psychike človeka ale to je jedno. Bavili sme sa tam skoro stále. Nikdy žiadné trapné ticho. Vymenili sme si kontakt a bolo. Deň na to sa ozvala ako prvá ohľadom pár otázok že ako sa mám a podobne. Neskôr som jej písal či by sme nešli von a tak aj bolo. Boli sme v podniku a popíjali víno. Vcelku dosť dlho sme kecali a zase to isté žiadné trapné ticho. Taxík nás odviezol ku nej. K ničomu vážnejšiemu neprišlo len sme prekecali spolu celú noc. Už vtedy mala hlavu na mojej hrudi a rukou ma držala za pás ale to mi prišlo normálne. O pár dní sme sa stretli znova a taktiež nedošlo k ničomu vážnejšiemu. Ale začali sme sa bozkávať nič viac v tom nebolo. Potom ma pozvala na večeru. Bolo to všetko Wauw. Vtedy sme sa spolu vyspali. Proste to tak prišlo. No a teraz k veci. Dnes som bol u nej neplánoval som nič extra iba sme si boli pozreť film u nej doma. Ležali, ona na mne a tak. Po filme sme spolu ešte chvíľu kecali. Chcela ma odviesť domov ale zo začiatku som nechcel, že pôjdem nočákom alebo si zoberiem taxík. Mám práveže taký zlozvyk že keď ma viackrát niekto bere autom koho až tak nepoznám alebo hocičo podobné tak nechcem lebo si myslím že ich obmedzujem alebo tak nejak ale to som naštvaný potom na seba. Chvíľu som teda v aute bol taký ,,odutý,, ale potom už v pohode ona sa pýtala či mi je fajn a či som na ňu naštvaný odpovedal som nie a neskôr jej to vysvetlil. Ale teraz k záveru a definitívnej pointe tejto témy. Už som otvoril dvere auta a ona sa na mňa kukla a opýtala sa či nebude pusa. Myslel som najprv že myslí normálne rozlúčka pusa na jedno líco a druhé ale ako som už išiel jej dať pusu na líco tak to dopadlo inak. Dali sme si normálny bozk. A teraz príchádzam k otázke. Čo si myslíte čo to znamená? že má o mňa naozaj záujem? pretože predtým aj po sexe sme sa odzdravili iba pusou na líce. Prišlo mi to zvláštne a zároveň veľmi fajn. Nehovorím že není fajn osoba, veľmi si rozumieme a všetko. Tak sa vás takto pýtam a predom ďakujem za prečítanie si príbehu a odpovedanie naň.
A prosím komentáre ako využíva ťa, si jej zajačik, si naivný, aká ľahká žena, hrá sa s tebou si nechajte pre seba.

Sokky

Takže ešte taká odozva odomňa. Všetko je zatiaľ super prebieha síce len 2. týždeň s ňou ale hovoríme si všetko sme úprimný. Su tam už nejaké pocity ale nić konkrétne. Spávať spolu spávame naďalej. Veľa krát sa chceme vidieť. To myslím že v randení často býva. Takže osobne si nemyslím že ma považuje za zajačika a chce si len zvýšiť ego alebo ja neviem čo. Niektorý máte zlé predsudky s každého. Očakávam naďalej komenty od vás.

Sokky

ahink ďakujem aj ostatným je to všetko fajn. na takéto sa nenachytam zaľubil som sa raz do 21r a nakoniec to skončilo hrozným sklamaním a ja som si preplakal 2 mesiace teraz to uź vnímam inak, chyby som si uvedomil a dávam si pozor. Iba ma to v ten deň zaškočilo tak som sa pýtal vás a chápem že veľa z vás proste nevie čo má povedať lebo tu babu nepoznajú a nečítajú jej myšlienky ale vždy poteší človeka nejaký ten názor preto som to celé vytvoril.

ahink

Niektorym nazorom sa vazne divim. Co to pisete ze zauca mladych zajacikov? Keby mala niekde po 40tke a bali takychto ale rozdiel 4r a vy taketo tocite?? Kedze ho oslovila zrejme sa jej pacil, potom zistila ze si spolu maju aj toho vela co povedat (spolocne temy zaujmy), tiez sa spolu nevyspali hned v den zoznamenia atd. Vsak normalne sa rozvyjajuci vztah.

Sokky

Téma založená úplne odveci, ale čakal som každú reakciu keďže to tak zjavne funguje a nenechajú si ľudia povedať. Dobre takže rozprávame sa každý krát čo sme spolu von alebo v doma veľmi často k intimnejším veciam došlo až neskôr ale to som spomínal. Ďalej táto baba není klubová dievčina a takže toto mi je jedno. Je mi aj jedno či v bare takto hľadá viacerých. Myslím že mi hovorí aj pravdu aj klamstvo. A už som sa to spýtal ale je to celé divné keďže vlastne sa poznáme tak max týždeň. Povedala že sa má somnou super a chce sa stále stretávať ja som to bral úplne normálne a chápem to keďže naozaj sa dlho nepoznáme. Tiež si ani nemyslím že ma využíva aby sa cítila lepšie a neviem čo. Viem to už s toho že o ňu má dosť chlapov záujem. A táto téma bola založena v deň tej pusy v aute čiže som nechápal iba ničomu tak som toto vytvoril ale kľudne píšte ďalej sú to zaujímavé názory

bombom

Ma ta za ohoceneho zajacika. Ktohovie kolko takto v bare zbalila. Uz len tym ze ako prva ona pristupila k vam a zacala ta balit. A neviem cudujes sa nad bozkami ale pritom si s nou uz spal. Si este decko nevyzrete. Ty sam nevies co chces a nechavas so sebou manipulovat od starsej slecny.

Nina.

Ja naozaj nechápem prečo sa to pýtaš tu na fóre. Veď sa opýtaj priamo jej, bozkávate sa, spávate spolu - to sa nebojíš ani nehanbíš, ale opýtať sa jej ako to ona s tebou myslí sa bojíš a hanbíš? Veď si dospelý, máš ústa, tak sa jej to normálne spýtaj, že ako ďalej s vami, ako to vidí ona, či vzťah alebo len sex, alebo nič.

tojejedno

Keby o teba nemala zaujem tak sa rano po prechlastanej noci v bare s kamaratom zobudis a fungujes dalej bez toho aby si sem dnes nieco taketo pisal...

Neviem ci veris este na jeziska :) dufam ze nie , ale ver ze cely ten vecer sa tocil len okolo teba , v podstate to bola hra na teba aby sa ta baba s tebou mohla zoznamit a to znamena ze ma o teba zaujem uz peknych par dni :D

A ci ten jej zaujem vydrzi na veky , alebo sa s tebou chce len pobavit ti zial musi dojst ako dospelemu samo a hlavne nerob z toho vzorce na lasku , kedze sa len spoznavate.

Uzivaj si jej pritomnost a nechaj veci plynut , vsetko to uz nejak dopadne.

5.5 elsa

Sokky aj keď to tam píšeš,neodpustím si tú poznámku že ona zaúča mladých zajačikov :D,nič vážne s tebou tebou nechce,len aby si sa do nej zamiloval bude mať potom zvýšené sebavedomie,či pocit nejakej dôležitosti-nadradenosti,má peniaze je nuda,má byt,vyhliadne si takýchto na prvý pohľad neskúsených chlapcov,ktorí ešte nič nevedia,alebo sa rada vyvršuje na nad takýmito :D :D ona sa zasa ozve ak bude chcieť,lebo vie že ty prídeš možno ak budeš poslušný tak si nechá na dlhšie :D :D :D,alebo prizve ešte niekoho,je to aj určitý druh úchylky,je možné aj to že z minulého ju niekto ponižoval že v posteli nie je nič extra,je nejaká 0 v sexe tak si chce dokazovať na na neskúsených že je hviezda aj to je možné,ty ju nemôžeš kritizovať keď to bolo pre teba 1x :) :D :D

kafe

chlápätko :) nuž ak spolu sexujete, tak by ste mohli byť aj trošku úprimný k sebe, či nebodaj sa rozprávať (okrem všetkých tých zaujímavých tém aj o vás dvoch). Odpoveď na tvoju otázku (čo to znamená a či má záujem) ti dá čas, prípadne ona sama. Porozprávajte sa o tom. Bude to určite lepšie, ako sa pýtať druhých, čo si o tom myslia. Veľa zdaru, nech to víde :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to znamená? - Fórum - ZDRAVIE.sk