Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach zo soferovania

Príspevok v téme: Strach zo soferovania
orchidejka

ahojte. momentalne mam 26 a od 18-tich mam vodicak. od momentu ako som dostala vodicak, v aute som nesedela a nesoferovala a prave nastalo obdobie, kedy by som chcela zacat lenze moj strach je vacsi ako odhodlanie a stale ma cosi taha ze nie, teraz este nie a odsuvam to a odsuvam. neviem sa prinutit zacat, mam z toho neskutocny strach. nevedeli by ste mi poradit ako ho prekonat? ako zacat? ako dlho trvalo, kym ste sa do toho vy dostali a brali soferovanie ako relax nie ako nutnost a strach. rozmyslam aj nad kondicnymi jazdami v nejakej autoskole ale neviem sa k tomu soferovaniu vobec odhodlat. tak dakujem za vase rady a prispevky

joro

To si už presne nepamätam bolo to dlhšie ako týždeň ale skús sa pri tom nejak odreagovať to máš ako s byciklovaním tiež to nezabudneš len si musíš veriť, ja viem radí sa dobre ked to viem nebuď strnulá snaž sa uvolniť ono to príde potom budeš na to rada spomínať. Tá autoškola alebo dobrý inštruktor sa ťažko hľadá, lebo môže veľa pokaziť. Skús ísť na to pomaly a niekde na parkovisku aby si niekoho neoškrela aj ked ja som išiel sám hned do premávky. Skúšaj.

joro

Tiež som začal šoférovať po cca 8 rokoch, začiatky neboli práve najlahšie ale jazdil som tam kde bolo menej áut. Na cvičných jazdach som nebol ale pomohlo by mi to aspoň by som sa naučil parkovať medzi auta, tak som sa to naučil sám trvalo to dlhšie. Ked Ti môžem poradiť nečakaj, sestra sadla za volant po 30 rokoch bala sa, načila sa ale nebolo jej všetko jedno. Držím Ti palce a nenechaj sa odradiť neúspechom každý raz začínal a arogantných šoférov si skús nevšímať

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach zo soferovania - Fórum - ZDRAVIE.sk