Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné, viete poradiť dobrého lekára?

Príspevok v téme: Akné, viete poradiť dobrého lekára?
Maťo7799

Ahojte. Ja aj priateľka máme pomerne výrazné problémy s akné, niekedy aj ekzémy... Navštívili sme už niekoľko kožných lekárov v našom okolí. Niekedy sme mali pocit ako keby nás naschvál nechceli vyliečiť. Predstavte si, že kožný lekár sa Vás ani nepozrie, nezoberie krv, nezistí či nemáte náhodou napr. intoleranciu na niektoré potraviny alebo na lepok... Čiže ten lekár nemá ani šajnu, že čo môže akné spôsobovať a napriek tomu ako zázrakom za minútu vie, že potrebujete - antibiotiká napr. Doxyhexal a tie trápne krémy, ktoré ešte nikdy nikomu nezabrali. Ako môže krém vyliečiť niečo, čoho príčina sa nachádza vo vnútri tela? Samozrejme v 99% prípadov pokus antibiotikami nezaberie a keď sa vrátite k lekárovi s tým, že to nepomohla tak sa Vás snaží nahovoriť na Roacutan, ktorý samozrejme dočasne eliminuje akné ale aj všetko ostatné čo v našom organizme žije!!! Rád by som sa Vás ľudia opýtal, či nemáte skúsenosti s nejakou profesionálnou súkromnou kožnou ambulanciou (TT,NR,BA), kde si možno zaplatíme, ale pomôžu nám problematiku akné vyriešiť komplexne a nájdu príčinu vzniku tohto problému v našom prípade.
Budeme veľmi vďačný za Vaše rady.

palec69

Na to ti žiadne maste výrazne nepomôžu. Akné a jazvy súvisia s pečeňou. Ja som mala tiež podobné problémy. Chodila som dermatologičke, ale výsledok bol vždy krátkodobý. Nakoniec som sa dostala k terapeutke tradičnej čínskej medicíne, ktorá robí aj fytoterapiu, a som veľmi spokojná. Pleť sa mi výrazne zlepšila. Odporúčam vám, aby ste si najprv vyliečili akné a potom, ak sa vám nehojí koža do keloidov, tak kozmetický zákrok na odstránenie jaziev.

kikarika1

akné je hormonálny problém, preto ho má toľko ľudí v puberte (hormóny vtedy pracujú najintenzívnejšie)...aj ja som si týmto prešla, mala som ľahkú formu akné, tiež mi chcela kožná predpísať kadečo, našťastie to vždy ostalo len pri vodičke, ktorá aj tak nezaberala - tak som ku kožnej prestala chodiť a akné som si pretrpela bez liečby, jediné čo zabralo, bola antikoncepcia (do 3 mesiacov nastalo zlepšenie)

"dnes" chodím raz do mesiaca ku kozmetičke na hĺbkové čistenie pleti, po čistení mi aplikuje liečbu ozónom, používam ichtyilovú masku, ráno a večer si umývam pleť ichtyilovým mydlom, cez deň krém z ruže, na noc kokosový olej, užívam zinok ... a všetko je v najlepšom poriadku

ichtyiol je veľmi účinná prírodná látka na problémy s pleťou a krém z ruže je úžasný, vrelo odporúčam :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné, viete poradiť dobrého lekára? - Fórum - ZDRAVIE.sk