Chceli by ste takuto partnerku/partnera?

Príspevok v téme: Chceli by ste takuto partnerku/partnera?
59-16*

Len tak zo zvedavosti sa pytam. Nie je to o mne.

Chlapi, predstavte si, že by ste spoznali dievca vašich snov. Proste krasne a dobré dievca, také, ake ste vždy chceli mat. Proste by ste si dokonalo rozumeli. Začali by ste spolu chodit ale... To dievca by vám povedalo, že nechce mať nikdy sex, že po tom netuzi. Možno by ste ju presviedcali a skusali vselico ale ona by proste nechcela. Co by ste robili?
Pokračovali vo vztahu?
Rozisli sa? Proste ako by ste sa zachovali.

A vy, ženy, keby spoznate takehoto muza, co by ste robili vy?
:)

stryco.

skor nie ako ano. je to pre mna tazko predstavitelne. ale su ludia, ktori nemaju potrebu sexu, treba si skor hladat partnera v tychto kruhoch.

iny

5554Dnes 19:10

CITUJEM:
Ved by ste si lasku dokazovali inak- bozkami, objatiami, slovami typu milujem ta a budem ta milovat navzdy a tak dalej. Preco nemoze byt aj takyto vztah? Preco vsetko len sex sex a sex?
------------
Bozky su intimne a pre mna je to to iste, ako sucast sexu. Nebozkavam sa s nikym, koho nemilujem. Teda, ak to neni taky statnicky bozk na licko pre rodinu :))) A preco sex ? A preco nie ? Tak ako sa niekto moze divit, ze preco sexovat, tak sa iny moze divit, preco nesexovat vo vztahu. Sex-milovanie mam iba s niekym, koho milujem, blizkou osobou. Rozhodne to nerobim na pockanie. Nevidim dovod preto, preco nemat vo vztahu sex.

Vies, ked si chlap, milujes svoju partnerku a ona sa hra na skolacku typu boztek, objatie a miesto pomilovania mas velke gulove, potom je to ako od nej facka. Akoby si pred hladnym psom hodila kus masa a povedala mu nesmies jest. Pes potom bude slintat naokolo, lebo je hladny.

Chlapovi, na rozdiel od zeny nestaci, dat si pohov, nesexovat. Chlapovi sa tvori testosteron a do hlavy a inych casti sa tlaci prebytok semena. Chlap moze nesexovat so svojou partnerkou, ale citi to ako jej zradu. Takto si zeny nicia vztahy...Pretoze nechapu zakladne potreby muza.

5554

Je to moja orientacia.
Nic neriesim. Len je zvlastne, ze skoro nikto by nechcel vztah bez sexu ale to uz je jedno :)

creature

No este je otazne ci ty mas tu orientaciu alebo si to len nahovaras. Ale co vlastne teda riesis ked ti to takto vyhovuje ?

creature

To co je za haluz. No dobre je to pre mna novinka teraz som si to vygooglil. Len aby to tak bolo ze sa jedna o sexualnu orientaciu. Nicmene nic to nemeni na fakte ze si takto asi tazko najdes partnera medzi muzmi ktori o sex maju zaujem. Musis hladat medzi asexualmi ak taki su. Neviem cele mi to znie cudne prvy krat sa o tom dozvedam ale budis.

5554

Asexuali to nemaju v hlave dopletene. Je to ich orientacia, moja orientacia. Ja som na to hrda, lebo v dnesnej dobe zeny roztahuju nohy kazdemu druhemu chlapovi... Neodsudzujte aseuxualov. Niekto je vegetarian niekto bisexual a no a co?

creature

No necital som ostatne prispevky ale ty moja sa spamataj a nefantaziruj. Ten sex cica vies to je priroda, to je uplne ze jeden z najzakladnejsich pudov ktore zdielame so vsetkym zivym na tejto planete a je jedno ci sa to rozmnozuje pohlavne ci nepohlavne. Ide o to rozmnozit sa a my ludia mame potrebu vykonavat sex aj ked to nemusi viest k romnozovaniu. Tak silny je ten pud. To ze to ma v hlave ktosi dopletene na tomto fakte nic nemeni.
Dolezitejsie potreby su uz len bezpecie, voda a jedlo. Az potom sex.

5554

Ako som citala na nete, uz je nieco cez 3% asexualov :) a je zalozena aj spolocnost AVEN. Som tomu rada.
A este ako pisal uzivatel iny:- ak nemam zenu na milovanie, potom je z nej co ? Kamaratka, spolubyvajuca ?''
Tak to je zvlastne co pises. Ved by ste si lasku dokazovali inak- bozkami, objatiami, slovami typu milujem ta a budem ta milovat navzdy a tak dalej. Preco nemoze byt aj takyto vztah? Preco vsetko len sex sex a sex? Zvlastne ako niektory tvrdia ze laska nejde bez sexu. Zaujimave vsak, ze sex bez lasky ide...