Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chceli by ste takuto partnerku/partnera?

Príspevok v téme: Chceli by ste takuto partnerku/partnera?
59-16*

Len tak zo zvedavosti sa pytam. Nie je to o mne.

Chlapi, predstavte si, že by ste spoznali dievca vašich snov. Proste krasne a dobré dievca, také, ake ste vždy chceli mat. Proste by ste si dokonalo rozumeli. Začali by ste spolu chodit ale... To dievca by vám povedalo, že nechce mať nikdy sex, že po tom netuzi. Možno by ste ju presviedcali a skusali vselico ale ona by proste nechcela. Co by ste robili?
Pokračovali vo vztahu?
Rozisli sa? Proste ako by ste sa zachovali.

A vy, ženy, keby spoznate takehoto muza, co by ste robili vy?
:)

LMarika

Ked je frigidna, nechaj ju na pokoji, taku nikdy nepresvedcis na sex. NIKDY, NIKDY, NIKDY!!! Najdi si inu, taku, ktora chce sex.

Nina.

Podľa mňa záleží aj na dôvodoch - ak je partner, alebo partnerka zo zdravotných, alebo psychických príčiň nie je schopná/schopný sexu, mal by to človek vedieť pochopiť a akceptovať. Ale ak by to naozaj bolo iba tak, že žena alebo muž iba tak povedia, že proste nechcú sex a hotovo, bez nejakých adekvátnych príčin tak to mi teda pripadá zvláštne.
Každopádne - všetko záleží v týchto prípadoch podľa mňa od okolností ...

iny

Slobodna - to vystihuje celkom dobre. Normalny clovek ma partnera/partnerku AJ na sex.... NIE IBA na sex.

Situacie, ked sa stane nehoda, choroba su vynimocne a je to uplne nieco ine, ako ked sa niekomu len tak nechce.

Sex proste patri do vztahu.

Ak ma clovek ine potreby - tiez nebudete chciet ich uspokojenie ? Budete pri partnerovi hladne a zit zo vzduchu ? Budete chciet byvat a on si povie, ze vsak mozeme pod mostom...?

Slobodna

Čo by bolo keby... V takom prípade si človek nájde iný spôsob ako uspokojiť svoju potrebu. Čím skôr to pochopíš, tým lepšie pre teba. Imho je dokonca možné, že iná potreba prevýši tú, ktorá nemôže byť uspokojená. Napr. v zvieracej ríši u kastrovaných jedincov, práve sexuálnu potrebu nahradia potrebou jedla.

59-16*

Slobodna- co by si robila keby ta zrazu ziaden chlap nechce? Viem ze to je nemožné, ale co keby sa to stane? Ja si myslím, že by si neprezila, lebo ako hovoris sex je potreba.
Takže každý kto este sex nemal a nikdy mat nebude (mnisky,...) tak o chvilu zomru, lebo bez tejto ,,potreby,, sa zit nedá...

Slobodna

Doplň si základné vedomosti z biológie aj psychológie. Máš pravdu, bude ťa chcieť pre tvoje pekné oči a celé dni sa bude len do nich pozerať :)

59-16*

Slobodna- sex nie je potreba. Bez toho sa da zit cely život, bez jedla asi tazko prezijes.
Keby sex neexistoval, proste ze by deti vznikali inak, to je jedno, nebol by svet krajsi? Takto fakt nevieme či nás chce partner len na sex alebo aj skutocne, lebo nás miluje.

59-16*

Plnenaplacka a ---- vy ste moji ludia :) to som sa bála, že som jediná, ktora ma taký isty názor ako vy :)
Plnenaplacka- a keby nechcel sex vobec, ostala by si dufam s nim že?

Slobodna

sexualna potreba je normalna zdrava potreba kazdeho cloveka. Takisto ako potreba jest. Niekto hladuje, niekto sa preziera a niekto si dokaze jedlo vychutnat. Nezdravy je len vztah ci postoj jedincov k vlastnym potrebam.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chceli by ste takuto partnerku/partnera? - Fórum - ZDRAVIE.sk