Chceli by ste takuto partnerku/partnera?

Príspevok v téme: Chceli by ste takuto partnerku/partnera?
59-16*

Len tak zo zvedavosti sa pytam. Nie je to o mne.

Chlapi, predstavte si, že by ste spoznali dievca vašich snov. Proste krasne a dobré dievca, také, ake ste vždy chceli mat. Proste by ste si dokonalo rozumeli. Začali by ste spolu chodit ale... To dievca by vám povedalo, že nechce mať nikdy sex, že po tom netuzi. Možno by ste ju presviedcali a skusali vselico ale ona by proste nechcela. Co by ste robili?
Pokračovali vo vztahu?
Rozisli sa? Proste ako by ste sa zachovali.

A vy, ženy, keby spoznate takehoto muza, co by ste robili vy?
:)

Slobodna

Snažím sa pochopiť, prečo niektoré ženy odmietajú sex. Ale na to asi bežná logika nestačí. Ale fakt by ma zaujímali tie dôvody.

Nina56

No ja by som chcela v prvom rade Thranduila :D...dobre teraz vážne. Sú ľudia rôzny. Ja môžem tiež za seba povedať, že sex nechcem. Jednoducho pre mňa nič neznamená.Ale či by mal chlap pokračovať vo vzťahu s takouto ženou ťažko povedať. Ak mu na na nej naozaj záleží a úprimne ju miluje tak sa to prekonať dá, ale dokedy? Dokedy chlap ktorý k životu sex potrebuje bude toto trpieť? No, nie dlho aj keby to bola neviem aká osudová láska tak ten chlap začne podvádzať, alebo ak má trošku chochnesu tak sa rozíde s frajerkou pred tým než jej zahne. Taký je môj názor. Jednoducho vzťah v ktorom jeden sex vôbec nechce (asexual) a druhý zas bez toho nemôže žiť nebude fungovať nikdy. Môžu sa snažiť, ale aj tak to nakoniec podľa mňa nevíde a každý si pôjde svojou cestou.

iny

321123213231
Dnes 14:26

chciet by si mohla takeho. Otazka je, ci by to jemu vyhovovalo...

Su aj dobri chlapi, ktori maju aj vysoke libido. Automaticky neznamena, ze ak ma niekto vysoke libodo, ze je buran.

A co sa tyka nechuti na sex, tak si nemysli, ze ak zena nechce coitus, tak to automaticky znamena, ze s ostatnymi druhmi sexualneho zblizenia nema problem. Vacsinou ak nechce klasicky sex, tak nechce ani jeho variacie.

Je jasne, ze existuju aj alternativne metody uspokojnovania, ale to neni to iste... Hovorilo sa nemat sex a k sexu patria aj rozne jeho alternativy. Bez koitalneho sexu, ale s alternativami dokaze vydrzat vela chlapov.

liberta25

fuha, netusila som, ze az tolko zien ma problem so sexualitou. prve, co ma napadlo je, ze vam asi mama zdoraznovala, ze sex je zly a hanebny alebo nieco take. aspon mi to tak pride. nechcela som zajst az do tohto bodu, ale inak nevyjadrim to, ze by ludia mali zapracovat na sebe a uvedomit si, ze toto uz nie je uplne zdrave. je to urcite psychicka zavada, tak ako je mnoho inych. lez, bohuzial, tiez je to na odbornu poradnu. vy totiz nemate sexualny problem, mate psychicky problem so sexom.

321123213231

Ano chcela by som kludne takeho partnera. Keby bol chapavy, mily, rozumny, slusny, pomahal by, preco nie? Sex nieje vsetko to len ludia si toto myslia ze je k zivotu potrebny. Co mi je z muza ktory by chcel sex aj patkrat do tyzdna ale bol by vulgarny, lenivy, nepomahal by mi, naladovy? Tak skor volit toho bez chuti na sex ako nesympatickeho nadrzanca. )
Ja hlasujem za ano a ako ktosi pisal, aj inak sa da uspokojit ako koitom.

Slobodna

Ja chapem co si tym myslel len by som asi skor pouzila vyraz - uvolnenie. A ano, je to dobry prostriedok proti stresu.

iny

Slobodna Dnes 11:34 -

neviem, ako ty, ale ja pri sexe aj meditujem. Je to na ilustraciu dusevneho stavu... Ak je kvalitne milovanie /sex/, nemusi ani zalezat na dlzke styku, alebo byt bez klasickeho styku. Zalezi vsak na kvalite. Clovek sa vie dostat do stavu, akoby plaval na oblaciku a ma povznesenu naladu aj 2 dni... Pri obycajnom sexe ten pocit moze trvat tak par minut, ci nejaku tu hodinku.

A prave toto, v dnesnej stresujucej dobe, ked sa vsetci nahaname je dolezite. Vediet vypnut, relaxovat - aj milovanim, sexom.

Ak ma niekto stresujucu pracu, dojde domov unaveny a tam sa na neho kyslo diva zena, za to, ze chce sex, tak cloveka prejde chut a ked aj sex ma, tak s minimalnym pozitkom.

Nehovoriac o situacii, ked zena nechce sex vobec a chlap ma libido, ze by mu 3 zeny nestacili....

To nemoze dopadnut dobre. Chlap zacne byt deprimovany, ci agresivny. Hlavne, ak zienka sa bude este tulit, pripadne kyslo ksichtit, ved nic sa nedeje, len sex nebude...

Co vtedy chodi chlapovi po rozume ? Kto videl serial Simpsonovci, bude si pamatat pomerne castu reakciu Homera, ked chyti v amoku Barta pod krk, skrti ho a trasie nim.... :-DDD

Slobodna

Dobre si to napísal iný. Len si dovolím poznámku, že si chlapi nemyslite, že len pre vás je sex dôležitý, alebo že je dôležitejší pre chlapov než pre ženy. Iste existujú aj asexuálne ženy ako čítame.
Páči sa mi, že sex používaš na upokojenie-meditáciu :) Viem, čo si tým myslel, len takto to vyznieva trošku divne :) Lebo pri sexe sa nemedituje :)

iny

59-16* Včera 17:14

- ak nemam zenu na milovanie, potom je z nej co ? Kamaratka, spolubyvajuca ?

ako pise skorosenior:

chlap si rozumie vo vsetkych ostatnych veciach lepsie s chlapom. Ale ja druheho chlapa, ani kamaratku doma nepotrebujem...

Ak nechce zena intimne zit s muzom, degraduje sa na uroven znamej, mozno kamaratky.... Takychto kamosov moze mat clovek aj 10, medzi muzmi aj zenami.

Ak je zena schopna, rozumie muzovi, ale nema sex... potom je ako jeho matka. Ale ja matku mam. O seba sa viem postarat, na to zenu nepotrebujem.

No a co ked zena neni schopna ? Take aspon vedia pomilovat.

Ale su aj take, co su neschopne a ani do sexu sa im nechce...

Keby chlap nepotreboval pomilovat, nepotreboval by zenu, nezil by so zenou, ale kludne by mu stacilo zit s hocikym inym /aj chlapom/. Ved co, vsak na sexe nezalezi...

Lenze zalezi. Sex sluzi na splodenie potomstva, na upokojenie-meditaciu, uvolnenie, dobre pocity a v konecnom dosledku aj na udrzanie si partnera, ked pri nom su vylucovane latky, ktore nas zblizuju s danou osobou. Naviac je to nieco intimne, takze to zblizuje aj po dusevnej stranke.

Zena, ktora s partnerom dostatocne nesexuje /neuspokoji partnera/, sa dostava do roly spolubyvajucej a koleduje si o rozchod/rozvod, alebo minimalne o to, ze jej muz podlahne inej zene, ktora jeho potreby uspokoji.

Sam som proti podvadzaniu a nikdy som nepodvadzal, ale chapem - ze je vztah bez milovania velmi tazky a castom spada iba do akejsi funkcnej ekonomickej jednotky, ktora spolu koexistuje.

Ale iste su muzi, co im to tak moze vyhovovat - mali nejaky uraz, alebo vyvojovou deformaciou prirody maju nastavene nizke libido, ze im sex nic nehovori, ci maju odoperovane semenniky atd.

Taku zenu, ktora preferuje takyto vztah a poklada ho za normalny, by som prirovnal k anorekticke. Je to taka sexualna anorexia.... :-D

Tato tema ma asi taky ucinok na chlapov, ako keby sa zena opytala heterosexualneho chlapa, ci nevadi, ze ma penis /aj ked je to dobry clovek-zena/... No najde sa urcita minimalna skupinka, ktorej to mozno vadit nebude, ci to bude vitat.

Je to neprirodzene, proti prirode... Ale aj v prirode sa vyskytuju anomalie.