Chceli by ste takuto partnerku/partnera?

Príspevok v téme: Chceli by ste takuto partnerku/partnera?
59-16*

Len tak zo zvedavosti sa pytam. Nie je to o mne.

Chlapi, predstavte si, že by ste spoznali dievca vašich snov. Proste krasne a dobré dievca, také, ake ste vždy chceli mat. Proste by ste si dokonalo rozumeli. Začali by ste spolu chodit ale... To dievca by vám povedalo, že nechce mať nikdy sex, že po tom netuzi. Možno by ste ju presviedcali a skusali vselico ale ona by proste nechcela. Co by ste robili?
Pokračovali vo vztahu?
Rozisli sa? Proste ako by ste sa zachovali.

A vy, ženy, keby spoznate takehoto muza, co by ste robili vy?
:)

5.5 elsa

to je nejaký prieskum?no príťažlivosť je sv.ňa vec,je pravdepodobné že skôr či neskôr sa to stane,ak by som chcela akceptovať toho druhého tak by som sa mu musela nejako vyhýbať čo vedie k rozchodu,čo tají?niečo tají,alebo má nejaký iný blok,má to povedať na začiatku,chcela by som vedieť dôvod,ak sa jedná o teba povedz mu pravdu-dôvod a neťahaj ho za nos,v celibáte žiť a potom celý život abstinovať,keďže podviesť by som ho nepodviedla museli by sme nájsť nejaký kompromis :D :D :D

sob rudolf

59-16*, tvoje konštatovanie "nie je to o mne" ma pobavilo. V celom príspevku riešiš vplyv niečieho "problému" na tvoju osobu, ale nie, určite to nie je o tebe. Čo podstatné si vlastne povedal o svojej priateľke, okrem toho, že jej terajšie či budúce správanie by mohlo skomplikovať tvoj život? Nič. Možno by to chcelo (teda keď už verejne rozoberáš sexualitu nezúčastnenej osoby) trochu empatického náhľadu do príčin zmieneného stavu. Vieš o nich niečo?

kafe

NEchcela by som partnera, čo NEchce sex. Je to krásny spôsob, ako sa zblížiť, spojiť.. pre mňa by to bolo ako pozerať sa na neho spoza skla, vypnúť si jeden/dva zmysly. Ochudobnenie.
A tiež si myslím, že pre chlapa má žena snov rada sex.

milli11

Ja ako zena by som si myslela:

1. Je gay.

2. Ma nejake velke problemy, s drogami, s minulostou, preziva velky stres.

Pre mna nie je sex na prvom mieste, ale ked uz s niekym chodim, jasne, ze chcem aj sex, hoci nemusi byt kazdy den.

Takze tipujem, ze by nasledoval rozchod. Ked uz s niekym chodim, chcem sex, hoci by bol len raz za mesiac. Inak mi je ten vztah uplne zbytocny, to mozem byt dalej slobodna.

Sezamek

Tak určite pokračoval keby to bolo dievča mojich snov sex je nie je najdôležitejší a môže si to časom rozmyslieť ked bude chcieť mať dieťa alebo bude na to pripravená.

redka

no zena snov ma asi v chlapskom ponimani rada sex.... asi tak... jedine ze ten chlap je tiez taky, ze mu sex nic nehovori... v tom pripade by to mohlo fungovat... neviem aku odpoved cakas....