Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vydrziavane zeny

Príspevok v téme: Vydrziavane zeny
katulienkaa

Ahojte. Prichadzam k vam s trosku netradicnou temou. Ako si predstavujete typicku zenu, ktoru si muzi vydrziavaju? Myslite si, ze taketo zeny musia byt v kazdom pripade hlupe, vymlete, preplastikovane chudery alebo su aj medzi nimi normalne, vzdelane zeny? Dakujem Vam vopred za kazdy nazor a postreh :)

doubledog

dixit
ja nemam zaujem, aby sa zeny spravali ako damy, podla mna je to zastarale a nezmyselne.
len ide o to, ze spolocnost je zlozita, a ak zeny zmenia svoje spravanie v jednej veci, ma to vzdy dôsledok aj inde.

napr. zvyk platit za zenu kavu ci veceru straca opodstatnenie pri rovnakých prijmoch a spolocenskom postaveni.
ja napr. poznam dost zien, co si nenechaju zaplatit tu kavu,
asi to vnimaju ako akysi zavazok voci muzovi. ze by tym dali najavo nejaku podriadenost alebo co.
a z iného pohladu, ak sa zena prezentuje ako emancipovana, tak si zas rad vychutnam dosledky.
napr. tazke kufre ci nutnost soferovat auto na dlhu trat rychlo menia nazor zeny na rovnopravnost. :)
musim sa priznat, ze si svoju skodoradost potom dost uzivam (viem, nemal by som) :)

Rocketman

Elsa
Ty si iny jasnovidec. Ty vidis ako sa ma moja priatelka pri mne? Ty nas osobne poznas? Obavam sa, ze nie. Tak si tvoje odveci zavery nechaj a nemudruj o veciach o ktorych absolutne nic nevies. A daj si pohov :-D

5.5 elsa

rockteman tvoja priateľka sa nemá dobre pri tebe ,ale sama pri sebe čo sa financií týka,ostatné neviem či si taký dobrý a v čom,takže si daj pohov a nevychvaľuj sa :)

5.5 elsa

je dobré ak majú rozum obaja a je to rozdelené,riešiť problém spoločne,alebo ten jeden a vzájomne sa nejako dopĺňať s tými domácimi prácami tak isto raz jeden raz druhý,mám takú známu doma celý deň v pyžame,nevie nič vybaviť,vystrašená :D už len keď sa jej niekto niečo opýta mimo spoločenského diania,na úrad čo treba vybaviť kam a kde je mimo taká osoba nemôže normálne fungovať,nevyzná sa v ničom,účty načas nezaplatí, keď jej dá muž peniaze kde sa čo má zaplatí,stratí kontakt z realitou a koniec už môže naozaj len doma sedieť.....

Slobodna

Rocketman ak tvoja priateľka pracuje, je úspešná v práci, tak asi ťažko sa môže považovať, či zaraďovať medzi vydržiavané ženy.
Podľa mňa sú ženy veľmi šikovné, múdre a silné. O to viac je poľutovaniahodné, ak to nevyužívajú.

Rocketman

Ono je to aj pohladom spolocnosti a okolia. Lebo niekto moze za vydrziavanu babu povazovat aj taku, co taka vobec nie je, ale ma uspesneho priatela alebo muza a sama je uspesna.
Ono ruku na srdce, KAZDA zena chce mat pri sebe uspesneho a sikovneho muza, ziadna nechce trosku co zije z vyplaty do vyplaty a byva u rodicov alebo v lacnom podnajme.
A vela bab ma prave takehoto skrachovaneho chlapa pri sebe, ze s nim obracaju kazde euro a krivo pozeraju na tie uspesnejsie :-)
Moja priatelka sa ma pri mne tiez velmi dobre. Sama je uspesna v praci. Spolu si uzivame nas nadstandartny zivot (rovny rovneho si hlada) a tiez sa stretla s poznamkou od jednej byvalej spoluziacky nieco v tomto zavistlivom style, ze ako sa velice dobre. Nuz hej, lebo ta spoluziacka ma pri sebe slabo zarabajuceho chlapa a je rada, ked jej vobec kupi cokoladu. A zavistlivo zazera na ine.

Slobodna

No ak ani neuprace, ani o deti sa nestara, tak to uz je cista lemra. Hlavne ak nepracuje. Taka zena potom robi co? Stara sa len o seba, tak aku spolocensku hodnotu vytvara? Nie, zena sa nemusi zodierat, ma preda partnera, tak si povinnosti rozdelia. Ak partnera nema, tak neviem kto by ju vydrziaval.

5.5 elsa

danuta každý nech si žije po svojom,ja rozhodne nikomu nezávidím,inak v tom byte asi upratovať musí či?pre deti tiež do škôlky chodí,alebo sú inak dohodnutí?tak je to každého vec ako si žije.....

Slobodna

danuta, nie kazda zena sa realizuje len na linke. No ale kedze bola leniva studovat, tak teraz je leniva pracovat. Mne je uplne jedno, ci si niektore zvolia drahu vydrziavanej zeny, len nech potom neodmietaju pocut pravdu a neocakavaju za to potlesk, lebo vsak kto netlieska tak zavidi :) logika vydrziavanej zeny. A ano, takato zena nema ziadnu spolocensku hodnotu, je to len odpad, pyjavica, ktora spolocnosti nedava nic, len si berie. Len nech sa necuduje ak sa k nej partner po case zacne tak aj spravat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vydrziavane zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk