Vydrziavane zeny

Príspevok v téme: Vydrziavane zeny
katulienkaa

Ahojte. Prichadzam k vam s trosku netradicnou temou. Ako si predstavujete typicku zenu, ktoru si muzi vydrziavaju? Myslite si, ze taketo zeny musia byt v kazdom pripade hlupe, vymlete, preplastikovane chudery alebo su aj medzi nimi normalne, vzdelane zeny? Dakujem Vam vopred za kazdy nazor a postreh :)

liberta25

doubledog, tak ten posledny koment si zabil. ake prijemne hadzat zeny/muzov do jedneho vreca.
najlepsie je byt sebestacny a nezavisly. nie kazdy vsak k tomu dospeje, niektori/e vobec, ini vekom. treba sa vzdelavat, pracovat na sebe a mat urcene ciele.

doubledog

hlupe ani vymlete byt nemusia, ale su podla mna dost nudne a nezaujimave.
maju proste obmedzeny obzor.
predsa len, ked clovek nema nejaku pracu (nemyslim iba zamestnanie), ale nieco, do coho produktivne vklada svoju energiu, tak degeneruje.

a co je to za dobu? predsa doba zenskej emancipacie :)
nechapem, ako si zeny mozu mysliet, ze budu mat len same vyhody.
emancipacia totiz znamena aj preberat riziko a zodpovednost za neuspech.
to uz sa vam ale moc nepaci, ze mile zienky?
preco by sa mal muz spravat ako gentleman zo starych cias, ked vy sa nespravate ako damy?

5.5 elsa

neviem čo je toto za dobu,podaktorí muži si kľudne vypýtajú, že to nevládajú ťahať či nezaplatí žena :D je to na smiech čo toto už sú za vzťahy :D :D,nemá na posr.tú kávu s prepáčením tak načo niekam lezie?a vôbec nech si každý zaplatí svoje a nemusia sa hádať,keď majú také vzťahy

simka74586

Nie je to normalne, ja neviem kde to ti chlapi vidia, a ze im to nedochadza, ale toto je neskutocny extrem.....Vacsina tvrdi ze peniaze vo vztahu nie su dolezite, bohuzial ked chlap chce mat za partnerku studentku, ktora aj ked brigaduje aby to ulahcila rodicom, musi kurnik ratat s tym ze ked idu na obed tak to zatiahne, ona zase zoberie obcas kavu, jednoducho ja neviem co to je za dobu

5.5 elsa

tak to čo je zasa za muža?keď si nejaké peniaze vypýta naspäť,sú rôzne vzťahy :),ale mám takú kamarátku čo mala niečo podobné-priateľa,v potravinách acidofilné mlieko chcela nemala pri sebe peniaze, že ona mu to doma zaplatí nie nekúpil jej to :D :D :D

5.5 elsa

tie ženy potom tak aj dopadnú ako tá známa lietala po nákupných centrách teraz jej stačí aj nejaký sekáč :D :D :D ešte dve poznám čo sú k úžere vychovávané od mala dostala auto od frajera dom podvádzal ju a vykopol lebo nemá si čo otvárať papuľu keď jej všetko dal .....

simka74586

Ja mam zase taku znamu, ktora ma priatela- este aj kavu si plati osobitne, vylety organizuje iba ona, samozrejme ze si vsetko sama aj zaplati...nikdy nebola taka, ze by chcela kabelky alebo nieco podobne, ale on jej nebol schopny zaplatit ani veceru ci obed za 4 eura a to je ona studentkou a on pracujuci , ktory byva u rodicov. Raz si od nej popytal naspat 7 eur, ktore si pozicala, nasledne zaplatila oved lebo ved mu dlzi a on si od nej popytal aj peniaze....Kazdy ma na to iny pohlad, no pochopitelne vo vztahu ma byt podla mojho nazoru vzdy chlap ten ( aspon ked ma za priatelku studentku a on zaraba) , ktory zaplati aspon kino, kavu, obcas pizzu.....a ci su tie zeny vydrziavane ? Ako si zariadis tak mas....kazda vec ma dve mince...

5.5 elsa

ak im taký život vyhovuje nech tak žijú,pýtať od niekoho peniaze,sama si nezarobí ani na sprosté ponožky :D :D :D žobrať sa mužovi,nie je sebestačná tak nech sa nečuduje že bude muž od nej požadovať doklady z obchodu a vydeľovať ju,tiež som mala takú kamarátku,ten muž to od nej chcel,najprv nie,dával jej dosť peňazí chodila po nákupných centrách,potom jej dával len na základné veci a pýtal si doklady o zaplatení:)sa jej skončilo nakupovanie,to sa im ľahko zvyká nie aj podaktorí muži sú spokojní keď žena všetko financuje,vôbec im to neprekáža:)je to pohodlné nie?keď žena všetko cvakne a on si môže peniaze nechať pre seba a chodiť po rôznych baroch,fitkách a podobne,je to aj naopak že žena financuje muža :D :D :D,buď dotyčný či dotyčná dostane rozum a prestane to robiť,alebo sa k nej bude správať ako k hov.u či k handre,hlavne títo vydržiavaní sú ešte aj dosť drzý a na niečo si nárokujú,sú to normálny úžerníci treba si vypýtať ešte má tak nech dá,pokiaľ sa jedná o majetného čo tej žene všetko kúpi na čo si ukáže/auto,šperky-diamanty atď/ tak nech ráta aj s tým že ju dobre zbije ak ho neposlúchne na slovo a to zrejme vo všetkom až to tým ženám za to stojí tak nech si taký život žijú ja im ho určite nezávidím :D :D :D je to ich vec :)

zuzikka

zazila som nieco podobne. kamoska mala takeho frajera. jej nekupoval ani darcek k vianociam, ani k nicomu, nikam nechodili, na vsetkom setrili. Ona to neriesila, lebo bola stastna, že su spolu. Potom zistila, že ine baby/cez fb/ pozyval na vikendove pobyty. dokonca aj mna. a vobec sa nebal, ze jej to mozem kedykolvek povedat alebo ukazat