Vydrziavane zeny

Príspevok v téme: Vydrziavane zeny
katulienkaa

Ahojte. Prichadzam k vam s trosku netradicnou temou. Ako si predstavujete typicku zenu, ktoru si muzi vydrziavaju? Myslite si, ze taketo zeny musia byt v kazdom pripade hlupe, vymlete, preplastikovane chudery alebo su aj medzi nimi normalne, vzdelane zeny? Dakujem Vam vopred za kazdy nazor a postreh :)

vebe

Nemusia byt vyplastikovane ani hlupe. V kazdom pripade si myslim, ze rozumna zena vzdy mysli na seba a na deti a na zadne kolieska tak, aby nebola uplne zavisla len od svojo muza. Jeden nikdy nevie, zivot je dlhy, tazky a zlozity. Cudujem sa ak sa zena necha vydrziavat a je uplne zavisla od muza. Mam teraz na mysli zeny co su zdrave a maju zdrave deti, nie zeny co z nejakeho dovodu co sami nezapricinili musia byt doma ci nemozu pracovat, to je nieco celkom ine.

Deria

Moj nazor je ten, ze to su vsetko zeny, ktore sa nevedeli alebo sa im nedarilo v zivote realizovat ale tuzia po lepsom zivote. Tazko sa k tomu znizi osoba uspesna a vyrovnana.

dela

Myslim, ze je to kazdeho vec,

nie je to nic zle, co treba odsudzovat alebo takymi zenami pohrdat.

vacsinou ak je nejaka zena preplastikovana - predpoklada sa, ze je to jedna z tych zien .. no su aj take, ktore nie su preplastikovane.

co sa tyka hluposti a vymletosti. .. v poslednej dobe mam pocit, ze uz kazdy kazdeho nazyva hlupym .. neviem co si pod tym predstavujes .. ale no, ok, neznie to pekne, no neviem preco vsetci ''hlupost'' tak kritizuju. Kazdy je nejaky, a teda musia byt aj nejaky hlupi ludia.

0vecka

ale podla mna je takych chlapov o dost menej... ak je chlap vydrziavany zenov tak je to vecsinou jeho matka...

ale imho klasicka vydrziavana zenska nieje ziadna pipka ale uplne normalne vyzerajuca... dokonca uz som stretol aj taku co bola riadne tlsta min 120kg jedno dospele dieta robila v zivote asi rok a pol a potom sa uz nevratila z materskej...

anaantivere

ale netvarme sa tu, ze vydrziavani muzi neexistuju. Kolko je v dnesnej dobe mladych aj starsich muzov ktori si potrpia nato aby ich partnerka bola z dobrej bohatej rodiny? Vela. Tiez su dnesni mladici vypocitavi a balia dievcata z tych solventnejsich rodin len aby sa popri nich mali dobre a laska ma v tomto vztahu na mile daleko. Chodia s babenkou lebo vedia ze mu zabezpeci lepsi zivot po financnej stranke. Takze ako existuju zeny zlatokopky tak aj muzi zlatokopi.

zuzikka

Sususu: to som nepovedala.ale nechcem byt ako TY, ze toto vsetko budem robit ja prenho a on nebude robit ABSOLUTNE NIC a navyse este vypisovat a pozyvat niekam druhe. Tak to vacsinou byva. Povedala som ze nemyslim zlatokopky. Ja do prace chodim rada ale tak isto sa rada necham rozmaznavat od chlapa vies. Nejdem ho financne zruinovat ani byt na nom zavisla. Ale chlap by mal tiez sem tam zenu potesit a sorry viac ma potesi ked ma niekam pozve a prekvapi ma ako keby som mala zit tvojim zivotom , ty vecer pozeras trapny slovensky serial o zene co si najde prachaca a necchce od neho nic , lebo nic od neho nemoze len tak prijat a ten tvoj fejsbukuje s inymi a slubuje im modre z neba

sususu

zuzikka takze ty by si chcela byt vlastne ako take domace zvieratko, chlap ta bude krmit, skrabkat ta, vencit ta (ci to uz zvladnes sama?).. zaujimave kam dospela ta emancipacia - muzom muzske povinnosti, zenam muzske prava.. :D