Som transexual a nenavidim zeny

Príspevok v téme: Som transexual a nenavidim zeny
stricko

Som transexual a nenavidim zeny.Uz ako dieta som si uz v puberye vsimol ze ma pritahuju muzi napriek tomu ze som sa narofil ako muz.Velmi som koli tomu trpel ako aj koli tomu ze nikdy som nebol ziaden krasavec vzdy som bol ten bledy svetly neatraktivny skor skaredy chlap.co som urcite vedel ze to budem musiet tajit cely zivot a potajne mat partnerov.mal som ich nemalo.uprednostnijem vztahy jednodnovky ide mi skor o sex ako o vztah.Rad si obliekam doma zenske saty a sa namalujem hlavne toho meikapu si davam vela lebo som biely.Nenavidim zeny ze mozu fungovat ako zeny a mat chlapa.Strasne trpim koli tomu ked zbadam muza ktory sa mi velmi paci a je velka sanca ze je heterosexial a nie gay ako ja citim vtedy strasnu frustraciu ale ako manipulator sikovny casto aj heterosexualov spracujem na jednodnovy sex.co uz ked uz zenou nemozem byt.imformujem sa kolko stoji operacia z muza na zenu chcem byt aj ja stastny a uzit si zivot s krasavcom ako sexy blondinka.Musim prv podstupit pohovor so psychologom a potom tu hormonalnu liecbu?cely zivot som bol zenoi v muzskom tele.Nenavidim pekne zeny preto asi preto som taky zlomyselny skodoradostny lebo som velmi frustrovany ako aj preto ze som ochorel asi koli tomo velkemu poctu nechranenych stykov do analu.Nenavidim tento svet a som frustrovany z toho ze raz sa citim viac ako zena v druhom okamihu som zas viac muz .co som to vlastne?pritahuju ma len muzi a zeny nenavidim

Shayleen

NO2 to akože čo za komment? Nechaj si vyšetriť krv či si si náhodou niečo nechytil?! Hä? Ešte ti to tam dobre sekà?

Stricko zajdi za psychologickou a daj zo seba všetko von. Porozpravaj sa o tvojom Probleme a pracuj na sebe. Nehnevaj sa na druhých a nenávid ženy to ty sa tým viacej trapis. Mysli na to čo chceš a myslí na tvoj budúci život. Mysli pozitívne a držím ti palce aby sa ti to podarilo!

NO2

Najprv si daj vyšetriť krv, či si niečo nechytil. Keď áno, tak operácia bude potom asi zbytočná.
Tu na fóre ťa asi nikto nepochopí a pochybujem, že aj nejaký psychológ.

Nefertari

Ahoj, ja som síce žena, čiže ma asi nenávidíš, a ani ti neviem nejako zmysluplne pomôcť, ale možno ti pomôže aj pár povzbudivých slov. Musí ti byť hrozne, že si sa narodil tak ako to je, ale každý sme sa narodili s nejakou chybou, väčšou alebo menšou, musíme proste nejako žiť a snažiť sa byť šťastní. A nemal by si skrývať kto si, lebo je to tvoja identita, a ten kto ťa má ozaj rád, ťa bude mať rád aj ako ženu.
Dúfam, že zmeníš svoju mienku o ženách, a radšej nás budeš brať ako sestry a kamarátky :) Píšeš, že vyhľadávaš len jednorázovky, ak ti to zatiaľ vyhovuje a funguje to, tak pokračuj ako uznáš za vhodné. Raz sa ale pre teba isto nájde nejaký pán dokonalý, ktorý bude viac než jednorázovka a s ktorým budeš šťastný. Inak na baby žiarliť nemusíš, ja by som ti napríklad kľudne tých svojich málo chlapov prenechala, lebo je s nimi viac oštary a starostí ako radosti. A idú na nervy :)
Prajem ti veľa šťastia a aby sa ti splnil sen a mohol si žiť tak, ako túžiš.