Mám otrasný hlas!

Príspevok v téme: Mám otrasný hlas!
hlasivka

Niekedy som si myslela, že mám normálny, pekný hlas, ale ako som počula nahrávky dostala som z toho depku:( Mám otrasný hlas akoby som mala stisnutý krk ako keby ma niekto dusil :( Môže to byť spôsobené astmou? Nemám silnú astmu, ale mám. Dá sa to nejak vyriešiť? Celkovo aj farba hlasu je o ničom. Samu seba počujem normálne, ale veľa ľudí mi povedalo a niektorí sa vysmievali, že mám hlas ako pridusená. Nefajčím a nikdy som ani nefajčila. Pomóc dá sa s tým niečo robiť?

ladyblack

Mam to velmi podobne, ja sama sebe zniem ok, ale ak sa mam pocut na nejakom videu, ihned si zapchavam usi :-D Co nie je ziadna novinka, jasne, ze na svoj skutocny hlas nie sme zvyknuti. Ja si pridem, ze strasne suslem a mam hlas ako dieta. Sice nikto mi na moj hlas nic este nepovedal, ja sa pocut nemozem. No ludia si zvyknu vzdy, a ked ma aj niekto vyrazne odlisny hlas nez je bezne, tak som si ista, ze vzdy sa najdu ludia, ktorym sa taky clovek o to viacej paci. Tiez poznam ludi, ktori maju zaujimave, ine hlasy a celkom sa mi to paci na nich.

Slobodna

V telefone ma vascina zien sexy hlas, nie je to nic vynimocne. Hlavne, ked na druhom konci je muz, ktory by rad zasunul. Na zivo je to ale uplne nieco ine, najhorsie su asi upistane afektovane zenske hlas, z ktorych vas po chvilke rozboli hlava a prestavate vnimat obsah slov, ak tam nejaky obsah vobec je.

ahink

Ja mam zas komplex aj vobec s niekym telefonovat lebo mi uz nejeden muz povedal zeby som mala robit na erotickej linke...co mam tak rajcovny sexy hlas, ze su z neho az nadrzany. Pravda to mi len taki povedali co ich blizsie ok poznam aakoze kamarati)) cudzi mi len slusne ze sa dobre pocuvam a ze mam prijemny hlasok atd. A mne sa zas moj hlas vobec nepaci. Potom som si vsimala ci to moze byt pravda a mala som roky taku pracu ze som hlavne s muzmi komunikovala a oproti inym kolegyniam som fakt mala hovor za hovorom a pritom sa neraz take prkotiny somariny pytali ti muzi co ani nesuviselo s pracou..takze tak.

Deria

Nic si z toho nerob, ja mam tiez hlboky hlas a este aj chraplavy, podla mna otras, no uz som vdaka jemu zozala vela uspechov a slusne zarobila.:)

simca :)

Hlasivka ano :) nechapem ale ako decko som mala hlas jak vevericka :) a pocas puberty mi zhrubol :) jejdaa to uz jak chalani pri mutovanii :)

123jojo

Normálnemu človeku nebude záležať na tom aký máš hlas samozrejme ak to nebude nejaký hudobný producent, ale na tom čo hovoríš...a nerieš už hlúposti, ktoré nemôžeš ovplyvniť...

hlasivka

Simča aspoň v tom máme výhodu, že hneď spoznáme blbcov a nestrácame s nimi čas :) a ináč to sa ti tak zmenil z piskľavého na hrubý? Fúú tak o tom som ešte nepočula. To počas puberty?

simca :)

Hlasivka my sa pocujeme normalne asi tiez preto lebo sme si na svoj hlas zvykli... telefon- presne! ja ked sa pocujem v telefone tak to je hrozne... a ked sa rozpravam s niekym novym tak ak je normalny ani sa nad tym nepozastavi a ak je blby tak si utahuje. No ,co uz ...
asi sa s tym fakt musime zmierit.v detstve som mala hla zase pisklavy :)

embryo

clovek nepocuje svoj hlas tak ako realne znie, preto su ludia v soku, ked sa pocuju niekde na nahravke... zijeme cely zivot v klamstve :-)