Prejavy intimnosti v spolocnosti

Príspevok v téme: Prejavy intimnosti v spolocnosti
cmukcmuk

Aky mate nazor na prejavovanie neznosti a intimnosti v spolocnosti? Vadi vam ak sa niekto z vasich priatelov alebo okolia po sebe neustale lepi a "cukruje"?
Mam kamaratku a zaroven kolegyna,ktora sa dala dokopy s kolegom. A teraz hocikedy ked sme v trojici v praci tak sa po sebe lepia,obchytkavaju sa, popri tom ako sa s nimi rozpravam sa na seba vrhnu a zacnu sa tam predomnou olizovat.Uz dlhsiu dobu mi tieto ich prejavy v mojej pritomnosti vadili,a ked som ich dnes na to upozornila tak sa na mna urazili a vysla som z toho ja ako ta co im nedopraje. Je sice pekne,ze sa maju radi ale niektore veci by si mohli nechat na sukromie a zda sa mi fakt prehnane,ked sa nevydrzia ani 2 min so mnou rozpravat bez toho aby sa tam neobchytkavali,necmukali alebo on ju tam chichotajuc oprie o stenu a uz len cakam,ci sa stanem svedkom divokeho sexu.
Ako sa spravate v pritomnosti takehoto paru?

Slobodna

Ano vadi mi to, ci uz u druhych ale aj vo vlastnom vztahu. Intimnosti nepatria na verejnost, ak tak take nepatrne, letme, to je ovela krajsie. Niektori su tak strasne radi, ze konecne niekoho maju, ze to musia vsetkym davat najavo.