Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dentálna hygiena

nadka38

Chodím do pearl dentalu len na dentálnu hygienu, ale s tou som spokojná. Neviem ako je to tam konkrétne s normálnymi "zákrokmi" a aká je doktorka, ale čo sa týka dentálnej hygieny tak nemôžem na nich dopustiť. Po prvej hygiene som myslela, že mi povedia nejakú závratnu sumu a pritom to je na pomery v BA taký zlatý stred. Súhlasím s Mirkom, je to individuálne každému vyhovuje niečo iné a niekto iný. Ale osočovať by sme sa tu nemuseli.

Mirko357

neviem preco sa tu hadate kvoli niecomu takemuto, kazdy si vybera zubara dobrovolne a to ze tu ma vacsina skusenosti s pearl dental a su spokojni tak za to sa tu do nich nemusime navazat a ich sudit nie? Vsetko je uhol pohladu, hlavne pochopte uz, ze my tu nie sme na to aby sme sudili, ale na to aby sme pomohli dotycnej pani vybrat si naozaj starostliveho a zodpovedneho zubara. Mier:)

Maybelline

Ale Ivana, len sa upokoj. Nie, nechodím do Pearl dental, ale zato hádam môžem vyjadriť svoj názor ? Ty budeš asi tá zubárka...alebo sestrička odtiaľ, keď ich tak vychvaľuješ, ako keby to bola jediná zubná ambulancia v BA. Tak sa spýtam, majú v Pearl dental aj riadne prístrojové vybavenie, ako napr. mikroskop? Lebo nejde len o ceny. Ja som s mojím zubárom spokojná, síce je drahší, ale zachránil mi už mnohé zuby, ktoré práve tí "lacnejší" spraviť nevedeli. Ale nebudem mu tu robiť reklamu, on to nepotrebuje, na objednanie k nemu sa čaká min. 2 mesiace.

ivana985

Ty o com moja?!! Porovnaj si ceny iných zubarov v BA a zistis ze pearl dental ma najlepsie ceny a nenechas u nich polovicu výplaty ako inde. Pokial tam nechodis tak sa neozývaj

Maybelline_

Zase Pearl dental? Niekto im tu v každej téme o zuboch a zubároch robí reklamu. Žeby pani doktorka potrebovala získať ďalších pacientov?

Lea1988

Ja nie som z BA studujem tu a nechce sami kvoli hodinovej zalezitosti cestovat domov na celý den a zase spat preto hladam nieco v BA :)

LMarika

Dentalne hygienicky vas bez problemov zoberu aj s kazmi. Mne dokonca kedysi na sukromnej zubnej klinike odporucili dat si urobit najskor hygienu, az potom prehliadku s opravou zubov, hoci som vopred povedala, ze mam kazy. Ked sa nad tym zamyslim, vlastne je to takto naozaj lepsie, lebo napriklad take zuby zazltnute od kavy, ktore vdaka dentalnej hygiene o par odtienov vyblednu, dostanu pri oprve plombu prinaleziacu ich skutocnemu odtienu. A dalsia vec je ta, ze po hygiene je v ustnej dutine menej zubneho plaku a kamena, tym padom a menej bakterii, cize prostredie v ustach je cistejsie, takze aj vhodnejsie na nejake to vrtanie, osetrovanie kanalikov, a podobne...
Predstavte si, ze by vam zubar na este nikdy dentalnou hygienickou neosetrene zuby mal davat plombu. A predstavte si, ze by sa jednalo o predny zub a zuby mate zazltnute od kavy. Zubar vam vyberie plombu, ktora ma taky odtien, ako vase zuby a ak na hygienu pojdete az potom, zuby budete mat po hygiene o niekolko odtienov bledsie, ale plomba zostane taka, aka je. Ak ste ale plombu dostali po hygiene, potom zacnete pit kavu a o pol roka su zuby zase zlte, znovu navstivite hygienicku a ta vam zuby vycisti, vdaka comu zase o niekolko odtienov vyblednu, vybledne aj plomba, lebo bol na nej iba plak a nemala odtien viac zlty, ako je skutocna farba vasich zubov. A skutocna farba vasich zubov je ta, ktoru ste ziskali po hygiene. Dnes uz totiz zubari maju v ramci bielej plomby viacero odtienov a pacientovi sa snazia dat taky, aky sa najviac podoba skutocnej farbe jeho zubov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dentálna hygiena - Fórum - ZDRAVIE.sk