Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvný rozbor - čo znamenajú jednotlivé hodnoty?

hahahaha

Milý zlatí, tak ako býva zvykom tak niektorí jeia aj v noci, aj tak nie su na lacno.Stres tiež zvyšuje cukor.Norma sa použiva rozne.6,4 bolo v pohode.
Kupte si lakmusové papieriky, Z moču- ukaže vam hodnoty bez odberu.
Po jedle sa zvyši cukor len nie ostatné hodnoty-kým to stravi žalúdok.
Pred odberom na glukozu sa jedia primerané jedlá, s menšim obsahom cukru a sacharidov.To je odber toho dňa, to by sme museli stale merat, su už nato veci.Lakmusový papierik je najednoduchší.
Aj ked ti vyjdu hodnoy vyššie, tak ta upozornuju aby sa znižili potraviny čo to zvyšuju.T.j.sladké vody, cukríky,vela sa charidov.
Ale človek by mal cítit čo mu robí dobre.
To sa týka aj všetkého ostatného,norma je norma.
Niekto je typ plnšieho a niekto chudý, ale to neznamena že ten chudý je na yom v hodnotách lepší.

hahahaha

Milý zlatí, tak ako býva zvykom tak niektorí jeia aj v noci, aj tak nie su na lacno.Stres tiež zvyšuje cukor.Norma sa použiva rozne.6,4 bolo v pohode.
Kupte si lakmusové papieriky, Z moču- ukaže vam hodnoty bez odberu.
Po jedle sa zvyši cukor len nie ostatné hodnoty-kým to stravi žalúdok.
Pred odberom na glukozu sa jedia primerané jedlá, s menšim obsahom cukru a sacharidov.To je odber toho dňa, to by sme museli stale merat, su už nato veci.Lakmusový papierik je najednoduchší.
Aj ked ti vyjdu hodnoy vyššie, tak ta upozornuju aby sa znižili potraviny čo to zvyšuju.T.j.sladké vody, cukríky,vela sa charidov.
Ale človek by mal cítit čo mu robí dobre.
To sa týka aj všetkého ostatného,norma je norma.
Niekto je typ plnšieho a niekto chudý, ale to neznamena že ten chudý je na yom v hodnotách lepší.

hahahaha

Krv neustale po tele cirkuluje,sedimentacia krvi nie je na každom
mieste žily a pod rovnaka.Zo žily sa zoberie určitá vzorka.
Každý rok den, mesiac hodinu, to može byt iné,Každý ma svoju normu,každý ma svoje možnosti..
Prijimame určité jedla,rozne sa stravujeme.,Ked sme nalačno može to byt stres,aj tak sa to niekedy zobrazí až o niekoľko hodín.,po jedle.
Kludne sa pri bežných vyšetreniach najedzte

maca1207

ja uz ako19rocna som mala hodnotu zeleza57...teraz mam vzdy kolo30,ale nerobia so mnou nic...zozaciatku ked som mala tych 57 tak som chodila 2 krat do tyzdna na hematologiu.teraz nic.povedali mi,ze nadbytok zeleza nieje nic strasne.a ze uz kvazi mam v norme zalezo.no led som citala clanky o tejto chorobe,uprimne mam obavy o moje zdravie.

Venti

Lucy 81 - je to uz hranicna hodnota. Zdravy clovek ma nalacno cukor do 5,6 mmol/l. Od 5,6 do 7 je hranicna hodnota. Nemusi to znamenat, ze mas cukrovku, ale aj tak by som sa nechala riadne vysetrit.

zdravapecen

Krvný obraz je obraz našej pečene aj to ako sa cítime a ako vyzeráme.Ak chceme mať krvné a pečeňové testy v norme,treba za aj patrične o náš najdôležitejší filter starať.Pečeň starne od 24 rokov nášho života . Treba ju čistiť-detoxikovať a regenerovať. Ak to budeme robiť pravidelne,tak sa pečeň postará o kvalitu krvi bez nežiadúcich látok a celkovo sa budeme cítiť skvele a dobre budeme aj vyzerať,nakoľko obraz pečene jej stav, je zapísaný i v našej tvári.Netreba k tomu žiadne lieky,stačí plod Pestreca mariánskeho-strieborný bodliak a Černucha Egyptský čierny kmín.Ako na to nájdete na našom webe zdravapecen.sk . Užívanie týchto dvoch bylín vás znova dostane do kondícii a vráti vás o niekoľko rokov späť.

Riadime sa sloganom: Zdravá pečeň=život bez liekov.

Je dobré mať aspoň informácie,začať sa dá vždy,ak vieme ako.

Simona6991

Dobry den,chcem sa spytat, som hemoglobinna,mám malé množstvo železa, užívam vitamín železo ako doplnok. Dosť často ma bolieva v ľavej časti brucha alebo aj celé brucho... neviem z čoho to môže byť. Gynekologické vyšetrenie v poriadku,gastroentrologicke tak isto. Teraz som objednana na sono. Moja ocna lekárka mi povedala aby som si dala spraviť reumatologicke vyšetrenie,mám veľmi suché oko,musím si ho pravidelne zvlhcovat kvapkami. Môže to všetko súvisieť ?
Dakujem za odpoveď

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvný rozbor - čo znamenajú jednotlivé hodnoty? - Fórum - ZDRAVIE.sk