Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hereditárna hemochromatóza a darovanie krvi

miruska777

človek s hemochromatozou nemôže darovať krv. Ja týmto ochorením trpím a jedine mi môžu ,,púšťať žilou\" ako pomoc a liečbu pri tomto ochorení. Ale daľej táto krv nemôže byť darovaná, iba ak by to bolo nejaké stredisko, ktoré to robí, ale o tom pochybujem.

Kýčera

Taký človek má vážne ochorenie pečene, vážny zdravotný problém, takže NIE! Každý, kto má vážne ochorenie, berie lieky,... "nemôže darovať krv". Dostane dotazník a tam musí pravdivo odpovedať na uvedené otázky. Dokonca aj tomu najzdravšiemu,ak má tesne pred odberom len zvýšenú teplotu "37", krv neodoberú! Ale človeku, kt. toto ochorenie má, vraj pomáha aj "púšťanie žilou".

lombardo1981

Táto choroba sa lieči "darovaním krvi". Ale či na Slovensku ju akceptujú pre transfúzne účely, to neviem. Myslím, že v USA áno. No nie som si tým 100% istá. Popýtaj sa v nemocnici alebo zavolaj či napíš e-mail. V linku, ktorý ti postol philips určite kontakt nájdeš.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hereditárna hemochromatóza a darovanie krvi - Fórum - ZDRAVIE.sk