Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MLADE MAMICKY

fifinkaaaa

ako zvládate tehotenstvo? aj vám býva zle? ja som v 29 týždni, neskutočne ma bolí všetko, aj chrbát aj na hrudi, mávate podobnú skúsenosť mamičky ozaj záha vás nepáli? mňa páli celá hrudná kosť a neviem, či je to záha

Renča

Ja som tiež tehotná a mám len 16 :) Keď porodím budem mat 17 a partner 19 :) Našťastie z obidvoch strán Rodičou ako sa vraví to bolo fajn.Prijali to celkom v pohode mam podporu u mami ale aj u svokry ktora mala priatela tiez v 18.Tehotenstvo prebieha v pohode :) Nevolnosti som mala iba ak tak 2 tyzdne a mam aj dobreho gynekologa porodnika takže zatial sa len tešim :) aa skoro som zabudla ... chodim na dievčensku strednu školu takže aj tam sa všetci tešia a podporujú ma bolo tam už dosť mladách dievčat v mojom veku a zvladli to :) Hlavne ide oto aby bolo to dievča dosť psychicky vyzrete

jejke

Niektore maminy nie su zrele ani v 30.Je
to absolutne jedno kolko mas rokov a dolezite je len ci chces byt matka alebo
este chces ostat dietatom...takto Ta bude vnimat aj Tvoje dieta...je to moja mama, alebo je to len dalsie dieta nablizku...myslim ze to moze byt pekne a
hlavne uzitocne vediet sa este s babom zahrat lebo nie si celkom za hranicou dospelackej zdrzanlivosti,si hrava ale musis byt ta zodpovedna......takisto ho mozes lepsie pochopit, kedze Ty budes mat 30 a ono okolo 13,nebudes mat problem s generacnymi rozdielmi ,trochu
do extremu zachadza jeden pripad...
poznam matku ktora mala dieta v17 a potom ked mala 17 dcera a ona 34, vlacili sa spolu po baroch...
Tak hore hlavu a dospejes rychlo, najlepsia skola je zivot

palomita

Ahoj!
ja som otehotnela ako 16 ročná ! stalo sa .Tehotenstvo som veľmi dobre znášala ,porodila som dobre ,syn mal 3350g a 51 cm .Moja matka bola u mňa jednu noc a potom odišla.Plakala som ,bála som sa nevedela som sa o ňho postarať.Ale potom som sa schopila a do tyždna som bola ako matka 10 detí!Teraz má 13 rokov a je to veľký fešák!Som hrdá že som to zvládla ale samozrejme som mala aj podporu a pomoc môjho manzela.

oriana

Maja:Aj 16-18 ročná"žena" je schopná "vychovať" dieťa".Všetko je relatívne.Musí byť chuť, zdravý materinský cit a obrovská snaha učiť sa nové veci,ale hlavne byť ochotná strašne veľa toho obetovať.Je smutné, že sa hneď pýtaš, kto ti bude pomáhať?Na nikoho sa nespoliehaj, možno tak akurát na rady,ale rátať s tým, že niekto kvôli tebe zmení život,ostane doma a bude sa ti starať o bábo...Je dôležité,aby dievča v tomto období naozaj dozrelo.Ten malinký tvor, ktorý sa sám na svet nepýtal, by mal prísť do kľudného ,vyrovnaného prostredia a aj za cenu, že by ho vychovávala sama žena, musí dostať lásku a pestrú stravu a veľa pozornosti.Treba rátať s tým, že vekom stúpajú i jeho nároky...na všetko.Treba to fakt zvážiť, čo mu môžeš ponúknuť a aký život mu prichystáš.Verím, že to dokáže aj 18-ka a aj mladšia, lenže tam je problém, že ako? keď je ešte bez vzdelania, čo bude potom? s prácou, financiami...jedine sa ozaj "hodiť" na krk rodičom....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MLADE MAMICKY - Fórum - ZDRAVIE.sk