Som strasne malicka, co s tym?

Príspevok v téme: Som strasne malicka, co s tym?
malinqa

Ahojte vsetci...chcem sa vás len spýtat, či neviete niekto, co mam spravit preto, aby som bola aspon o trosicku vyssia....ide o to, ze meriam len 150cm a vazim od 50-55kg...som trosicku plnsia a co je moj velky problem je, ze mam velke prsia a kratke nohy, vyzera to (podla mna) hrozne. Poradte mi prosim vas nejakej cviky alebo nieco a este, aby som dodala mam 18 rokov. Da sa s tym nieco spravit???

janulec

adeleine, drzim palce, nech sa ti v skole dari, ja odkedy som zacala v pondelok, nemam cas ani dychat, zaradom mam tri predmety s rozdielom 10 minut a to sa musim premiestnovat z budovy do budovy a este aj na tretie poschodie...Takze utekam a jem po ceste:( A zajtra zacinam na osmu, takze po pol siestej mam budicek...Zijem s partnerom 4 roky a kedze buduci pondelok je labor day a je volno, berie ma na trojdnovy vylet na jeden poloostrovcek, tak si trochu oddychnem po tej nahlej facke zvanej skola:))
Zatial papa, uz sa chystam domov zo skoly.

loly

malinqa:
zdraviim :))..urcite si z toho nic nerob ;)..kamoska ma podobny "problem" :))..tiezz je malinkaaa..brala tabletky na rast jeden cas,co jej pomohlo vyrast takych 5-6 cm :))..potom este tak 4-5...ted je len o trosku mensia,ale nejak si na to nezvykaame,lebo stale to bude nas "komper" :D..aa nakoniec,stale plati,ze CO JE MALE,TO JE PEKNE :))..

malinqa

no paaani sa mi zda, ze ja som tu z vas vsetkych najtupsia heh :P jedna ovlada jazyky, dalsia je manazerka a dalsia pravnicka...jeeejda....aj ja by som brala aspon jedno z toho, co robite vy baby vazne :P je to obdivuhodne :)))

adeleine

janulec, studujem pravo, budem pravnicka.a teraz som zacala pracovat v jednej advokatskej firme.je to narocnA skola ale bavi ma to, je to lukrativne.co sa tyka zahranicia asi by som chcela ist niekam na dlhsie.bola som v tom anglicku, a este aj v spanielsku kvoli jazyku ale to bolo len na par mesiacov.a v osobnom zivote sa ti dari?ja som teraz cersto zalubena tak az tak ziarim:))

janulec

Ja som v SR studovala jednoodborovu anglictinu. Vedela som spravit detailny rozbor slov vo vete a ine doslova hluposti, ale clovek si nevie vypytat rozok v potravinach...nastastie po roku biflovania sa 50tich slovicok tyzdenne a kecoch o gerundiu a pod. som mohla prist sem. Keby som dokoncila tu skolu, bola by som duta ako babus z jazyka. Kamoska skoncila prekladatelstvo a tlmocnictvo a nevie ani tretinu z toho, co ja...

janulec

adeleine, studujem manazment. S tym moze clovek robit, co chce. Manazera treba vsade a sestra mi raz povedala, ze som gestapacka, ja rada hovorim, co ma kto robit:))) Ty co studujes? Tak, tak, jazyk sa naucis len v krajine, kde nim hovoria, lebo tu ide aj o tu "mentalitu" jazyka.

lusijka

no je ich tu dost..a po anglicky rozpravam velmi dobre, ved som tu uz 7 rokov! Chodila som tu aj na kurzy anglictiny a byvala v anglickej rodine, takze som musela rozpravat po anglicky..nie je to tazke...aspon teda pre mna