Som strasne malicka, co s tym?

Príspevok v téme: Som strasne malicka, co s tym?
malinqa

Ahojte vsetci...chcem sa vás len spýtat, či neviete niekto, co mam spravit preto, aby som bola aspon o trosicku vyssia....ide o to, ze meriam len 150cm a vazim od 50-55kg...som trosicku plnsia a co je moj velky problem je, ze mam velke prsia a kratke nohy, vyzera to (podla mna) hrozne. Poradte mi prosim vas nejakej cviky alebo nieco a este, aby som dodala mam 18 rokov. Da sa s tym nieco spravit???

malinqa

janulec urcite to ma vela spolocneho aj s tvojim metabolizmom :))) moj najväcsi problem je, ze nemam pevnu volu...niekedy mavam take fazy, ze jem stale a stale som hladna...a inokedy by som za cely den nezjedla nic a bolo by mi to uuuplne jedno a to nemusim byt zalubena :D

janulec

Ahojte, ja mam presne 161,5 cm a nikdy som si nemyslela, ze som nizka. Ani sa tak vobec necitim. U zien je to povedala by som taky priemer. Je aj vela nizsich zien, aj vyssich, tak co? malinqa,jedine, co mozes ovplyvnit, je tvoja vaha. Ked sa trochu hybes a dobre sa stravujes, tak vies, ze pre seba nieco robis, co by ti malo dodavat sebavedomie a tak. Pisala si,ze ti vadi, ze vazis viac, ako by si chcela a potom hned dalsi prispevok, ze jes hranolky. Tak sa potom necuduj, dievca:) Ja vazim 42 kg. Cely zivot som stihla. Mozem jest co chcem, co aj casto robim,ale velakrat jem aj malo. nemam problem si o siedmej povedat, ze uz dnes nebudem jest, viem sa ovladat, aj keby som sa nemusela, ale my stihle sme stihle preto, ze mame silnu volu. Na druhej strane je to aj geneticky dane, neviem, ako by som vyzerala, keby som mala slabsi metabolizmus, mozno by som mala zadok ako tank:)))

lusijka

vies co?..vobec som sa neopalovala, akoze trochu ma opalilo tak ci tak, ale ti poviem, ze ma to uz nebavi lezat hodiny na slnku...bolo mi tak teplo, ze sa to nedalo vydrzat a skor som sa schovavala pred slnkom

andie

ja mam 161, ale nikdy som z toho nemala ziadnu depku ani traumu:) casto som pocuvala, co je male, to je mile a este k tomu som milovala, ked ma volali drobcek:)

lusijka

malinqa, vo stvrtok vnoci som sa vratila z SK...bolo super, hlavne to pocasie...tu je teda zima ako v jeseni..dnes je tu nejakych 18 stupnov..no hroza