Som strasne malicka, co s tym?

Príspevok v téme: Som strasne malicka, co s tym?
malinqa

Ahojte vsetci...chcem sa vás len spýtat, či neviete niekto, co mam spravit preto, aby som bola aspon o trosicku vyssia....ide o to, ze meriam len 150cm a vazim od 50-55kg...som trosicku plnsia a co je moj velky problem je, ze mam velke prsia a kratke nohy, vyzera to (podla mna) hrozne. Poradte mi prosim vas nejakej cviky alebo nieco a este, aby som dodala mam 18 rokov. Da sa s tym nieco spravit???

aljoska

Ahojte.Ja mám velký problém s kupovaním topánok,lebo ani noha mi moc nenarástla.To je jediné čo ma štve.Nohu mám 34,terajšie 35 sú mi všetky velké.Ak trafím na topánky tak ich musím kúpit a potom doladujem ku nim ostatné.Ako ste na tom Vy?

malinqa

hehe teeda baby .o))) malinka, pozdravujem ta a ten nick je uplne v pohodke :o))) vsak sme malinke, ci nie??? :o))))
Janka2012 mas pravdu, modelky z nas mozno nikdy nebudu, ale aj tak po nas xlapy saleju ci nie??? :o)))) a do skolky nepatrime my, ale ti, co to o nas hovoria :o))))

janka2012

awoj.ja mam asi tak 153 az 155 cm a nerobim si z toho hlavu.sice modelky z nas asi nikdy nebudu ale co je male to je mile a dobreho vela nebyva :)

malinka

malinka: Btw, prezyvku som ti nechcela ukradnut :D as nahoda.
Teraz k veci- ja mam 157 cm , som mrnava a chcela by som podrast, no co uz. Opatky neodporucam nosit, vybocene palce a haluxy nestoja za par cm navyse, nosim balerinky a topanky bez podpatkov :)

malinqa

sweet_berry, mas pravdu a ja nemam z toho nejak brutal komplexy, len by som rada vedela par rad, co treba robit preto, aby som aspon vyzerala trosku vyssie, opätky ja nosit nemozem, bolia ma nohy straaasne, takze stale ostavam verna teniskam a zabkam :o)))

sweet_berry

malinqa ja mam 155 cm mam 25 rokov a nema z toho komplex mozno davnejsie ja neviem muza mam vysokeho nosim vysoke opatky ale kludne si necham rozmaznat nozky a doprajem im oddychu zabkami a tak:)
nemyslim si ze by si mala mat z toho komplex
vobec nie
moja maminka ma 152cm:)je to taka mala mila osobka:)

malinqa

lorinka dakujem :o)))) pravdupovediac som so sebou celkom spokojna, na par nedostatkov, ktore mam sa celkom lubim xi :D ale uvedomila som si, ze cloveka castokrat robia peknymi prave ich nedostatky :P

lorinka

Ja som tiez malicka mam 157 a teraz mi to uz vobec neprekaza. Vadilo mi to kym som bola na zakladnej, ten cas puberty. Ved si spomen kolko je na svete znamych celebrit co tiez neoplyvaju vyskou napriklad Madonna, Kylie Minogue, Olsenky, Anastacia a veeela dalsich.. Ked ti bude najhorsie, predstav si kolko je na svete horsich trapeni a kolko ludi by sa chcelo zapodievat prave tym tvojim. papa :)