Zlepšenie pamäte

tucitam

Ked ma mamka rodila,tak z tlaku na hlavicku som mala krvnu zrazeninu.Mala som problem sa len naucit text hned do rana som ho zabudla.Vsetko bolo so mnou ok,len tam pamat.Brala som Lecothin dlhodobo...po case sa to zlepsilo az tak,ze som sa naucila zachvilu ,ale po case to zabudla.Proste si rychlo zapamatam ale kratkodobo.Kupila som si piracetam tabletky.Chcem ich vyskusat.Skola mi dopadla super vsak som bola jedna z naj v triede.Len to,ze vzdy som mala odhodlanie sa ucit...ale ked to zabudla behom par dni ma to stvalo.Ked si vezmem,co som vsetko mohla vediet.Teraz ked si aj opakujem tak stale dookola.Som z toho na nic,lebo by som sa chcela phnut dopredu,ale moje sebavedomie tym upada.Lebo matematicke pocty zakladne a taketo veci...si musim opakovat,lebo mi to v pamati neostane.Si neverim vobec...So stravovanim ...tak mavam pestru stravu,berem casto magnezium,i ked mavam nizky tlak.Kde tu si kupim tabletky ginko...Bola som na eeg,ct...a to mam ok.Fakt bolo tak ,ze nevedeli ci vobec prejdem zakladnu,ale ja som tak chcela sa ucit a pamatat si,ze nakoniec bola z najlepsich ale zatial co oni to v tej pamati stale mali,mne sa to vytracalo

Alexaaa

Jednoznacne mozem odporucit napoj Blue od bhip-u, pozri na energiabhip.sk Pouzivaju ho masovo studenti pri uceni, mozes pozriet na facebooku napr. Slovinsky klub ,,modri strudent"

Ivka 1

Presne tak ako píše Mascha, je potrebné vedieť vedieť viac , či nemáš aj iné zdravotné ťažkosti, ako sa stravuješ ...

mascha

s tabletkami to bude individuálne,
ked trpíš odmalička,dobré by bolo vedieť či nie si napr.anemická,vtedy mozog nie je dostatočne prekrvovaný,okysličovaný,tak treba viac chlorofylu,teda zlepšiť aj výživu

Slobodna

Pokiaľ sa nenaučíš účinne presúvať poznatky z krátkodobej pamäte do dlhodobej, tak ti stimulanty nepomôžu. Môžem ti odporučiť asociáciu. Samozrejme, že zabúdaš, to je prirodzené. Preto je potrebné neustále opakovanie. No a tiež je dobré zistiť aký typ pamäte máš - zvukový, obrazový alebo kombinovaný.