Pasiky na vysetrenie mocu

quako

nechcel som uvádzať najbežnejšiu značku..šak čo už,mne to admin nevymaže..
len som chcel upozorniť na to,aby sa "pýtajúca",pokiaľ nemá nejaké napr.urolog.ťažkosti nezľakla,že nemá pH moču 7,3-ako doporučujú niektorí liečitelia
pH 6-7 je standard

philips

quako, laboratória a doktori väčšinou používaje *Phany (teda z mojich skúseností). Ale pre osobnú spotrebu je to podľa mňa zbytočnosť kupovať, nakoľko súčasťou preventívnych prehliadok je aj chemické vyšetrenie moču (pokiaľ viem).

quako

keby si mala prekyslený organizmus,t.j. mala by si kyslú krv,tak by si zomrela:)
moč má bežne pH 6 až 8,záleží od stravy,niekto užíva sódu bikarbonu alebo bikarbonát draselný,tak má ph vyššie,aj vegetariáni,pivári nižšie..
neboj sa,organizmus si s elektrolytmi poradí..piť sa musí
detekčnými pásikmi sa robí analýza moču u urologických,uroonkologických ale aj nefrologických alebo diabetických pacientov
zisťuje sa množstvo (2 až 10) parametrov,záleží,aké si kúpiš,značku neuvádzam,v lekárni Ti poradia
najbežnejšie zisť.parametre:pH,bielkoviny,ketóny,glukóza,krv,hemoglobín..

philips

Na základe tvojho "opisu" usudzujem, že sa jedná iba o pH indikátor. Takže tam viacmenej nič nezistíš, ak si chceš vyšetriť moč poriadne tak doporučujem undekaPHAN, heptaPHAN... Alebo ísť k lekárovi, ktorý ti to pri problémoch spraví zadarmo.