Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco

Príspevok v téme: Preco
preco_ja

Ahojte

Urcite ste si uz polozili otazku ;;Preco ja ?;;

Rozpoviem Vam pribeh, ktory som zazil a stale zazivam...
Milujem jedno dievca, sme spolu uz skoro dva roky, prezili sme uz toho spolu mnoho, vela krasnych zazitkov, citov, spomienok, vsetkeho krasneho, vztahu nechybaju aj zle chvile, tazke chvile ktore sme spolu prekonali, ale spravil som chybu....

Po navrate z USA, kde sme spolu zili rok aj pol, sa vsetko pokazilo, rozdelili sme sa, ona sla domov a ja tiez, vsetko bolo este v poriadku, navstevovali sme sa ako sa dalo a travili spolu cas...

Potom to vsak prislo, nasla si pracu a ja som jej slubil ze za nou hned pridem akonahle budem mat na to peniaze...

A v tom sa to stalo, pokazil som to, sklamal som ju ale aj nas oboch, zaco teaz trpim...

Milujem ju viac nez cokolvek na svete, kazde jej slovo, jej nadych, jej pohladenie, milujem ju celu taku aka je...

Peniaze uz som mal, ale namiesto toho aby som siel hned za nou, som ich investoval a prisiel o ne :(

Jednoducho som si vybral nieco ine a nie ju :( nechapal som vtedy co robim ale robil som to, teraz trpim a placem, lebo slova od nej su chladne, cakala na mna skoro dva mesiace, pisali sme si ale casom som citil ze jej chybam az tak, ze ma potrebuje mat pri sebe a ja som si t nevsimal, nevsimal som si jej city, nevsimal som si ako jej chybam, nechapem preco som to robil, nechapal som ako mozem niekomu tak chybat ako so chybal, ked som jej napisal ze pridem aj keby sa malo cokolvek stat, tak napisala ze uz nechce aby som chodil, ze je sklamana a citi v sebe nejaky blok :( napisala ze ma miluje a ze ja viem co ku mne citi, ale ja citim ze sa nam vztah konci, vsetko to pekne co sme spolu prezili sa konci a ja uz neviem co s tym mam spravit, skusal som vsetko, naozaj vsetko a budem skusat dalej, pojdem za nou, lebo tu mi ju vsetko pripomina a ked nepomoze ani to tak uz jej dam pokoj a nebudem ju dalej trapit...

Tymto som len chcel povedat, ze vo vztahu sa treba snazit cely cas a nie len vtedy ked uz je neskoro :(

Dakujem za vypocutie

brainstorm

no pokazil si to, to máš pravdu :/ ale ak ťa naozaj miluje ako píše, možno má aj momentálne blok...ale určite sa nevdzávaj! určite za ňou ešte choď... a podľa mňa 2 mesiace nie je až taká dlhá doba... niekedy sa čaká aj oveľa oveľa dlhšie..
na druhej strane, ak si dal sľub...
ALE, každý robí chyby a preto hovorím, že ak ťa skutočne ľúbi, bude ti vedieť odpustiť, aj keď to možno bude trvať týždeň, mesiac, mesiace, rok.
držím palce :/:)
môžeš to hrať aj ako skúšku, skúšku vášho vzťahu, jednoducho ak ti nedokáže odpustiť.....

Nina.

Skús ešte zabojovať. Ak z toho nič nebude, daj jej pokoj a nechaj ju nech si nájde svoje šťastie, pretože ty to pravdepodobne nie si. Ale skúsiť ešte zabojovať môžeš, je to len na tebe. Ak ti povedala, že stále k tebe niečo cíti, tak je šanca, že keby videla tvoju úprimnú lútosť a snahu to napraviť, tak by sa k tebe možno aj vrátila.

sewie

ako ja sa jej necudujem. ona na teba caka, ty jej slubis ze prides a potom rozhadzes prachy...ako sa asi mala citit? predpoklada ze ma pocit ze je nepodstatna aresp. ze mas ine priority ako byt s nou...takze ak to chces skutocne skusit-skutocne tomu dat este sancu, chod za nou tak skoro ako sa da...a to ze povedala ze nechce aby si chodil, nemusi znamenat ze to nechce, ale proste len ze si urazil jej hrdost a nemieni byt tvojou druhou volbou.

Kýčera

Nemáš za čo. Ty ju miluješ, ale ona? Nie som si tým celkom istá. Peniaze boli Tvoje, našťastie nie ste manželia, chybu si si uvedomil, to je dobré. Zostaň chlapom, nedaj sa manipulovať. Vzťah chce TOLERANCIU, raz ustúpi 1., raz 2., treba sa chápať a odpúšťať, všetci robíme chyby. Ak už s Tebou nechce byť pre takú prkotinu, potom Ti robí láskavosť, ukázala svoju pravú tvár pred prípadným sobášom. Čo by robila, ak by nastali SKUTOČNÉ PROBLÉMY ? Si rozumný chlapec, porozprávaj sa s ňou, ak nepochopí, vzťah čo najskôr ukončí. Zachovaj si z neho to krásne, na zle nemyslí, odpustí a pohni sa ďalej, možno sa vaše cesty mali stretnúť len krátko. Nájdeš si ešte dievča, neboj!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco - Fórum - ZDRAVIE.sk