Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Preteba

irlancik, prečo sa spoliehaš na ľudí? Ešte stále neveríš? Je mi ľúto, čo prežívaš, ale kým neuveríš pravde, nepomôže Ti žiadny farár, ani exorcista. Dočasné riešenie nie je oslobodenie, ktoré potrebuješ. Pekný večer

Irlancik

Uzamknuté dvere sú pre nich asi taká prekážka ako pre nás záclona,v marci sa mám stretnúť s exorcistom z čiech,2 farári čo boli u mňa 4 * mi pomohli len dočasne ,ps modlím sa skoro každý deň, úprimne a zo srdca aby som mal pokoj

Irlancik

Čaves Omen, náboženský fanatici,uxylaci aj ostatný čo len hľadajú pomoc ako ja.Minuly týždeň bol u mňa xlapec, ktorý vidí tieto veci,ale nebol tu kôli tomu.. ale niečo videl,lebo bol oxromeny strachom,ani sa mu nedivím....ja ix iba počujem,ale mám čo robiť aby som nemal vlasi dupkom,ten ktorý to nezažil ťažko pochopí,,,nedá sa pred tým ujsť ani zamknut

Preteba

Omen, postupoval podľa biblie? môžeš napísať, kde v biblii sa to nachádza? Ďakujem
Ev. sv. Matúša 4. kapitola, hovorí, že Svetlo je Ježiš Kristus. Mŕtvy človek už nemôže nič vedieť, čo je na zemi. Zlého ducha sa zbaví človek, len v mene Ježiša Krista a vierou, samozrejme.

Omen

Irančik, s duchmi to máš tak, ako s ľuďmi. Niekto neroznáša zlo, iný to k svojmu životu potrebuje ako vzduch. Niekoho stačí napomenúť a spamätá sa, iný tých napomenutí potrebuje viac. A niektorí nepochopia, aj keby si sa rozkrájal na kúsky, aj keby si ich pokropil svätenou vodou. Keďže nimi lomcujú silné negatívne emócie a energie, tak v ich blízkosti sa nachádzajú démonické bytosti. Svoje "dobra a zla" si nesú so sebou aj na druhý svet.

Dôvod, prečo mŕtvi blúdia v pozemských labyrintoch a neodchádzajú do Svetla je viac. O nečakanej a náhlej smrti som ti už písala. Je to aj praobyčajný STRACH, TÚŽBA byť pri svojich blízkych a poskytovať im ochranu, ale aj HNEV, POMSTA,...
Bola by tu ešte taká možnosť, že duch si praje napraviť svoje predchádzajúce zlé chovanie, potrebuje sa "uzdraviť". Laicky povedané potrebuje, aby mu bolo odpustené, aby sa daná osoba vzdala nenávisti a túžby po pomste voči nemu. Ak to neide inak, putá musia byť "odseknuté". Ak by zlyhali všetky možnosti, máš tu ešte exorcistu.

Pochopila som dobre, že potrebuješ pomôcť? Ak áno, môžeš sa obrátiť na tú "pani" (zistiť, čo je vo veci,...), môžeš sa vrátiť dozadu do diskusie, vyhľadať Ni ku a napísať jej mail (ťukni na obáločku), môžeš sa spýtať tu a snáď ti niekto poradí. Ak to chceš riešiť súkromne a so mnou, nechaj tu na seba mail (vytvorený len na túto príležitosť).
Všetko, čo si robil, bolo v súlade s Bibliou! : )

pedag

Ja zabíjam duchov mucholapkou, občas ich netrafím, tak dlho trvá, kým dobzukotajú. Krídielka, ani labky im už nestríham.

Omen

Pre všetky pipiny :

"Keď ponúknete náboženstvo veľkého rozumu malému rozumu, malý rozum, ktorý pociťuje jeho fascináciu bez toho, aby ho pochopil a nedokáže stúpnuť na jeho úroveň, ho stiahne dole a degraduje ho. "

G. B. Shaw

vedlavedla

irlancik, je mi ta luto.
omen, zabudla si pripomenut, ze duchovne dary dostane len ten, kto dostal svateho ducha, jeden z prvych hovorenie v jazykoch, ak o tom vies. Vsetky cesty nevedu do Rima, jedna vedie do neba.