Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výskyt sexuálneho obťažovania žien na pracovisku - zdravotníctvo

Príspevok v téme: Výskyt sexuálneho obťažovania žien na pracovisku - zdravotníctvo
martina66

Som študentka psychológie na Univerzite Mateja Bela v Banskej bystrici a mojim zámerom je zistiť frekvenciu výskytu sexuálneho obťažovania na pracovisku. Môj výskum sa zameriava práve na zdravotnícky personál a jeho skúsenosti. Je dôležité v tomto smere robiť výskumy a zisťovať štatisticky ako hlboko je tento jav zakorenený v slovenskom zdravotníctve a tým zvýšiť aj povedomie verejnosti o závažnosti tohto problému.
Veľmi by som Vám bola vďačná.

Ako svoju tému bakalárskej práce som si vybrala SEXUÁLNE OBŤAŽOVANIE ŽIEN NA PRACOVISKU, kde porovnávam výskyt tohto javu v zdravotníctve. Porovnávať budem súkromný a štátny sektor.Dotazník je úplne anonymný, nevypĺňate svoje osobné údaje. Informácie, ktoré poskytnete nebudú v žiadom prípade zneužité a budú slúžiť len k môjmu výskumu.
Ak by som Vás mohla poprosiť vyplniť mi tento krátky dotazník, bola by som Vám veľmi vďačná

www.iankety.sk

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výskyt sexuálneho obťažovania žien na pracovisku - zdravotníctvo - Fórum - ZDRAVIE.sk