Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podozrenie na opačnú orientáciu....

Príspevok v téme: Podozrenie na opačnú orientáciu....
mysak

Mám muža,s ktorým som 3 roky...Boli to nesmierne pekné roky...Prednedávnom som porodila dieťa a myslím si, že vtedy to začalo...Všetko išlo ako malo,Muž bol aj je hrdý otec,správa sa k synovi ukážkovo,dokonca ani na mňa nezabúda...Ale predčasom som si všimla na sebe zmeny...Spočiatku to boli sny...Sny o ženách s ktorými som mávala pohlavný styk ba dokoca aj orgazmy....Potom sa to vystupnovalo, s tým, že som čoraz menej chcela súložiť s manželom a aj keď prišlo k súloži, tak som si predstavovala inú osobu...ženu...Som trošku z toho vykoľajená,mám nesmierne rada svojho manžela,nielenže mi je oporou ale aj skvelým mužom.Milujem ho...Ale obávam sa najhoršieho,že zrejme ma priťahuje ženské pohlavie...Nikedy sa mi stane že sa zapozerám na ženu a v duchu si poviem, že je sympatická a že by sa dala...och,zrejme budem musieť vyhladat lekarsku pomoc,ved toto neni normalne ci?su to hormony po porode?

milli11

Niekde som citala, ze ak zena sniva o sexe s inou zenou, znamena to, ze jej chyba viac nehy, jemnosti. Pokial je hetero, vobec to nema suvis s tym, ze by sa jej pacili zeny, len chce neznejsi sex.

liberta25

tazko radit. asi nezistis, kym nevyskusas. ale sexualne pritahovanie nie je mozno smerodajne. mam kamosku, ktorej chlap natolko ublizil, ze sa rozhodla byt radsej vo vztahu so zenou. a nemyslim, ze je apriori lesba. mozno sa len vytratila vasen z vasho vztahu po porode a ty sa to snazis nachadzat inde a teraz si rozumies viac so zenami. ak sa milujete a dokazete sa spolu rozpravat, skus sa s tym zverit muzovi, mozno inym sposobom, nie hned nanho vyblafnut tvoj pocit, ale mozno to bude stat zato a najdes opat to, co si v nom stratila.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podozrenie na opačnú orientáciu.... - Fórum - ZDRAVIE.sk