Na čo myslia muži keď vidia peknú ženu?

5.5 elsa

sila mysle mám taký pocit že mu išlo od začiatku čisto o sex,len videl žeby ťa dostal len cez ten vzťah rozumieš?videl že nie si typ na jednorazový sex,tak ťa chcel oklamať akože prejavy na normálny vzťah,lebo inak by si s ním nespala a teraz keď zistil,že niekoho máš tak ti to povedal na rovinu,ak by ti tvoj priateľ nevyhovoval po tejto stránke tak on je k dispozícii :)

gamm

fyzicka pritazlivost hraje urcite svoju rolu. tak isto aj zeny su fyzicky pritahovane muzmi ktori sa im pacia. je to tak prirodzene ako potreba jest, pit, spat, atd..
ale preco ta napadlo ze u kazdeho muza by to malo byt len to jedine co hra rolu a nic viac ?

sila mysle

elsa pýtam sa len zo zvedavosti, ako to vnímajú iní. Ja som natrafila na takého týpka a od začiatku sa mi práveže zdalo, že sa snaží o vzťah a ako sa dozvedel, že som zadaná, tak mi len vypisoval ako si to so mnou predstavuje a ak sa začnem s priateľom nudiť, tak mu mám určite zavolať. Odrazu mu išlo len o sex.

sila mysle

No pýtam sa hlavne preto, lebo som si všimla ako niektorý muži na mňa alebo hoc aj na iné ženy pozrú a je to taký pohľad ajaj noo, že neviem, na čo asi vtedy myslia, či by ma chceli spoznať alebo len to druhé...a výstredne sa neobliekam. Na jedného kolegu som sa aj usmiala a hneď si ma našiel na fb a začal vypisovať. Neskôr ako sa dozvedel, že mám priateľa, tak mi napísal, že chce so mnou sex. Preto sa pýtam, či je to tak u všetkých.

5.5 elsa

o to ide o tú provokáciu nech slintá :D :D :D,,čo môže nič nemôže,snažiť nech sa snaží,nemám záujem:)

5.5 elsa

cariboo chlípne pozerajú to môžu,ale nič viac :D :D :D si predstav toho nadržaného ako pozerá a nemôže sa ťa ani dotknúť :D ešte sa na neho usmej a uvidíš aký budeš mať dobrý pocit :D :D :D sú to prasce,pozatvárať ich do klietky :D

mixta

cariboo ak je skareda tak ju zase ocumuju aka hnusne skareda je :) Ak je velmi pekna tak nanu chlipne hladia. Ak nehladia chlipne na ostatnych muzov tak je to ok. To by bolo ak by muz ocumoval ineho muza a myslel pritom na sex :D

Cariboo

Hladni homosi :DDD

Je to dost nechutne ked si zena a vies ako chlipne na teba pozeraju, v tomto pripade je vyhoda byt skareda.