Vas nazor na partnera

Príspevok v téme: Vas nazor na partnera
Miriama55

mam otazku, vseobecne pre vsetkych. Chcela by som pocut vas nazor na partnera, boli by ste ( z mojho pohladu s chlapom) ktory ma 27 rokov, byva u rodicov kde nic neplati, neprispieva, nevlastna matka ho uz 2x upozornila na to aby platil ale je to otcov milacik a ten na neho neda dopustit cize povedal ze nebude platit nic, je momentalne 2 mesiace bez prace, bez prijimu, chodi pracovat na zakazky do Anglicka no momentalne nemaju uz dlhu dobu nic, vedel o tom a aj tak si nic nehladal, cele dni nic nerobi iba ich travi s kamaratmi pri hrach a ked mu poviem aby si nasiel aspon nejaku brigadu, povie ze to nie je moja vec, ze co mi na tom vadi ze on nema co robit tak chodi s kamaratmi, vraj nebude sediet cele dni doma a on si pocka na zakazky - ze ved urcite nejake o chvilu budu. Ked chcem niekam ist tak mi povie ze nema peniaze- pritom ja si vsetko vzdy platim sama. Neskutocne ma to unavuje a neustale rozmyslam nad tym ci taky clovek pride na dolezite priority v zivote alebo nie. Nema nic nasetrene, ze vraj naco ved je mlady a chce si uzivat zivot....