Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysypana pokozka pod ustami

Príspevok v téme: Vysypana pokozka pod ustami
Sara1111

Dobry vecer. Uz asi 3 roky mam kozny problem. Stale som vysypana pod ustami ale iba na pravej strane. Vyzera to ako keby som sa poprhlila zihlavou. Nestipe ma to, ani nesvrbi. Make upom sa to zakryt da, ale aj tak mi to vadi. Hlavne pri koznych problemoch ide o to, ze to, co je na kozi vychadza zvnutra. Bola som uz u dvoch koznych doktorkach no zatial stale neviem co mi je. Alergie sa vylucili hned, pretoze krvne vysledky mam v poriadku. Zapal nemam ziadny, ani problemy so zubami, ci zenske problemy, ani zaludok ma nebolieva. Uz som z toho zufala. Myslim si, ze to mam z nejakej potraviny, ale zasa tento cerveny vysyp mam, aj ked sa rano zobudim. Nema s tym niekto nahodou nejake skusenosti? Pomohla by mi nejaka rada.

Sara111

Dakujem za odpoved. Lieky neuzivam ziadne a odkedy mam tieto problemy davam si pozor aku kozmetiku si kupim. Podla mna to je alergia na nejaku potravinu(biela muka, lepok). Ale doktorka mi povedala ze uz v krvi keby mam nejake hodnoty zvysene, tak vtedy by ma poslala na alergicke testy, ale vsetko je v poriadku... Mam aj tak trvat na testoch?

Kýčera

Správna poznámka-to o tých kožných problémoch. Je to alergia na kozmetiku, lieky, potraviny alebo aj ich kombinácia. Berieš nejaké lieky? U kožnej nestačí vyšetriť len krv, /dôležité je aj to, kde ju vyšetrujú/, ale urobiť aj KOŽNÉ TESTY! Ak Ti zistí nejakú alergiu, dá Ti lístoček, čomu sa máš vyhýbať a možno zostaneš prekvapená, že odrazu máš alergiu na potraviny, kozmetiku, lieky,... Alergie sa prejavujú na rôznych miestach tela, sú rôznej intenzity a ich nástup môže začať okamžite, neskôr, ale aj veľmi neskoro. Kým pôjdeš na testy/robia ich aj súkromné ambulancie/, začni detoxikovať-infrasauna,..., zistí si, ktorému orgánu prislúcha tá časť, kde máš vyrážky a venuj sa mu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysypana pokozka pod ustami - Fórum - ZDRAVIE.sk