38r chlap a nema ani auto ani byt!

Príspevok v téme: 38r chlap a nema ani auto ani byt!
Nika78989

Ahojte, ma to vyznam vobec s takym chlapom tahat?? Ved to je vizitka chlapa, ake ma auto, kde byva a pod.! ked moj frajer v 38r byva v podnajme a nema auto, to nemoze nic ine znamenat, len ze je lenivy (je zdravy, nema fyz. postihnutie) a teda neschopny financneho postarania sa o seba.. podla mna to do buducna znamena, ze celu fin. stranku rodiny budem musiet tahat ja, lebo on si nevie zarobit ani na zivotu nevyhnutne veci... niesom zlatokopka, ale nejaku uroven potrebujem. ake mate nazory vy?

Nika78989

podnikal, ale ked sa pozriem v registri uctovnych zavierok na tie jeho, tak mi je do placu z tych cervenych cisel...

kafe

gretkas, kočka tu o dotyčnom nenapísala NIČ. Môže to byť podivín, čo vlastní úspešnú firmu ale nechce byt ani auto aby pri krachu o to neprišiel. A neni pre neho problém, kúpiť byt a napísať ho na MANŽELKU. Nie na frajerku. A snažím sa predpokladať, že baba, čo túto tému založila je inteligentná a ak chodí s chlapom, tak NIE s takým, čo celú výplatu prehajdáka. Takého by odpísala už pri zoznamovaní sa. Tá informácia, čo chlapec robil doteraz je celkom kľúčová. Čo asi tak mal odložiť z výplaty ak bol chorý?
Ja byť prachatý chlap v tejto dobe, tak žena sa o tom, čo mám.. asi ani NEdozvie. Ani po svadbe nie. Načo. Nech je príjemne prekvapená niekedy neskôr a dovtedy nech je v tom, že zarábam priemerne.

5.5 elsa

ak je vizitkou chlapa,aké má auto kde býva a podobne ako píšeš tak si zlatokopka :):):) nájdi si vhodného partnera a možno pri takom mužovi zistíš že sú aj iné kritériá,to bude veľmi tvrdý pád na hubu :D

Nika78989

ja byvam sama, vravim s hypotekou na 20r na krku.. nepotrebuje auto??? to by nechodil vsade taxikom, neotravoval mna, kamaratov atd.. mhd len v krajnej nudzi. a na obedy chodi k babke..ci jej na ne nieco prispieva, to uz neviem.. akoze v 38r chodit k babke na obedy, sa vam zda ok?

5.5 elsa

poznám mužov,ktorí nemajú auto ani vodičák,tak asi používa mhd,v dnešnej dobe veľa ľudí býva po podnájmoch aj oveľa starších poznám a čo máš ty?a kde bývaš ty? či ty hľadáš muža kam sa môžeš rovno nasťahovať do hotového?,muža čo už má byt či dom,zariadenie?,predpokladám že sama bývaš u rodičov a jeho kritizuješ

liberta25

kafe, vobec to nebolo od veci. pisat o niekom a pytat sa, ci stoji zato, iba na zaklade ne/dosiahnuteho financneho zazemia je absolutne plytke a vela to o autorke hovori.
dnes mnohi chlapi maju byt, firmu, peniaze aj vzdelanie len preto, ze im to rodicia platia, platili, zdedili. a ti su ovela menej hodnotni ako ti, co sa aspon snazia a maju aspon charakter.
vsak, ked je autorka taka sikovna v zarabani penazi, tak dokaze byt urcite sikovna aj v tom, aby si nasla financne seberovneho. lebo to je asi jej priorita.

redka

Niekto si byt nekupi, ked nema na neho hotovost. Nechce si uviazat na krk slucku na 20 rokov. Mozno caka, ze bude nieco dedit, tak naco ist do hypo?

dixit

vidím, že ho fakt ľúbiš :-D nechápem, načo sa takéto niečo pýtaš na fóre. ak ti vadí, že nemá auto a byt, tak sa s ním rozíď. my tu o ňom nič nevieme, to by si ty mala vedieť, či "je lenivy a teda neschopny financneho postarania sa o seba", alebo mal doteraz iné priority. no postarať sa o seba asi vie, keďže ešte nie je mŕtvy. možno auto sám pre seba nepotreboval (poznám DOSŤ mužov v BA, ktorí auto nevlastnia, a nie preto, že by na neho nemali, ale preto, že by im bolo zbytočné), a čo sa týka bytu, pre niekoho je to tiež zbytočná starosť, kým nezakladá rodinu. nepíšeš ani akú má prácu, no ak má zarába málo, tiež to nemusí byť lenivosťou, nie v každej práci sa dá zarobiť majland. a možno je naozaj lenivý