38r chlap a nema ani auto ani byt!

Príspevok v téme: 38r chlap a nema ani auto ani byt!
Nika78989

Ahojte, ma to vyznam vobec s takym chlapom tahat?? Ved to je vizitka chlapa, ake ma auto, kde byva a pod.! ked moj frajer v 38r byva v podnajme a nema auto, to nemoze nic ine znamenat, len ze je lenivy (je zdravy, nema fyz. postihnutie) a teda neschopny financneho postarania sa o seba.. podla mna to do buducna znamena, ze celu fin. stranku rodiny budem musiet tahat ja, lebo on si nevie zarobit ani na zivotu nevyhnutne veci... niesom zlatokopka, ale nejaku uroven potrebujem. ake mate nazory vy?

cca

Existuje aj omnoho horšia kombinácia. Chlap má baworáka z nemeckého bazára s najazdeným 250000km, stočenými na 180000 ana lízing. A hypotéku 150000 do 65 rokov. :D

Rocketman

Chlap, ktory ma 38r. a byva v podnajme a nema auto...je jednoducho TROSKA !!!
A zena ktora s nim dobrovolne bude, je jednoducho padnuta na hlavu.
Koniec diskusie.

gamm

percento napisem ti to zas kedze to bolo zmazane. kto vie kto to mazal pretoze by bolo treba vymazat celu tu diskusiu ktoru si viedol so Shayleen. to je podozrive, ale budis.
kazdopadne moje vyhrady sa tykaju tvojej predstieranej lahostajnosti v skutocnosti potreby si ulavit na cloveku ktory ma zavaznu chorobu. a tvoj necitlivy pristup voci tomu cloveku ktory ju ma. ak nie si schopny pochopit takuto obycajnu ludskost tak si postihnuty. skor si vsak myslim ze to je kombinacia trosku podpriemerneho iq a potreby si ulavit.