38r chlap a nema ani auto ani byt!

Príspevok v téme: 38r chlap a nema ani auto ani byt!
Nika78989

Ahojte, ma to vyznam vobec s takym chlapom tahat?? Ved to je vizitka chlapa, ake ma auto, kde byva a pod.! ked moj frajer v 38r byva v podnajme a nema auto, to nemoze nic ine znamenat, len ze je lenivy (je zdravy, nema fyz. postihnutie) a teda neschopny financneho postarania sa o seba.. podla mna to do buducna znamena, ze celu fin. stranku rodiny budem musiet tahat ja, lebo on si nevie zarobit ani na zivotu nevyhnutne veci... niesom zlatokopka, ale nejaku uroven potrebujem. ake mate nazory vy?

iny

liberta25 Včera 16:56 -

to si iba myslis, ze rozhodujes sama. Co mas a ci je to dobre, budes moct zhodnotit po rokoch. Mozno az na sklonku zivota. Dovtedy sme vsetci v rukach osudu.

Svoj zivot si riadis sama - to je pravda, ale osud nie. Mozes sa o to snazit, ale v zivote je velmi vela premennych, ktore nas ovplyvnuju. Niektorym mozes pomoct, mozes sa snazit ako sa len da. Ale ine nas mozu prevalcovat.
-----------
Co sa tyka tvojho priatela, bola by ironia osudu, keby sa z neho vyklul clovek, co nema VS... Povedal by, ze ta oklamal, lebo vie, ze vyzadujes po chlapovi VS. Co by si urobila - opustila ho, ze nema VS, ked si taka spokojna ?

percento

kde je nejaky utok na shayleen? ja si o nej nic zle nemyslim, ani ju neodsudzujem, pretoze HIV je choroba.
A nenavist k sebe necitim, to nie.

gamm

percento mas byt aj zdravie ale pritom sam seba nenavidis vzhladom na to ako sa tu spravas. nemas ani odvahu na to si priznat ze sa nenavidis a tak utocis na ludi. vidis, ona je chora a dokaze si najst radost. ty si zdravy a aj tak nespokojny :-)
este je otazne ako je to s tym bytom naozaj ;-)

percento

o HIV viem pomerne dost a nemozem za to, ze ty si nahovaras, ze byt HIV+ je nejaky bonus k lepsiemu zivotu.
Nie je. Na ochorenie sposobene tymto virusom sa zomiera, hoci doba prezivania je uz dnes pomerne dlha. Bez ohladu na to, ze dnes mas nizku virusovu naloz vdaka dvojkombinacii, sa situacia moze zmenit, s tym predsa musis realne ratat, ci nie?

Shayleen

Oh Vďaka za Info ale ako vidím TY vieš dosť málo Vďaka za referát ale keď nemáš šajnu tak nekecajme o tejto téme lebo sa moc mýlis

percento

ja proti tvojej kondicii a chudnutiu nic nemam, ale tak ci onak mas v sebe virus sposobujuci smrtelne ochorenie. to nie je utok proti tebe, len konstatovanie faktu. musis ratat s moznostou, ze raz koktail liekov prestane ucinkovat, takisto si davat velky pozor na krvacanie, bezpecny sez a vsetko ostatne.

Shayleen

No vieš čo už s tým žijem viac ako 8 rokov mám minimum vírusov lebo lieky ( 2 druhy raz denne - večer ) beriem pravidelne a pomáhajú nachádzam sa pod hranicami. Pred tým ako som ešte nebola hiv + som bola zakaždým chorá Nádcha chrípka zápal pľúc ako všetko možné ako odvtedy čom mám hiv som bola iba raz prechladnuta takže veľa ľudí si myslí že keď je niekde hiv + tak je každý mesiac chorý omyl pane magore

Shayleen

Ja aspoň nepijem nefajčím nedrogujem myslim pozitivne stravujem sa zdravo schudla vyše 30 kg a som v najlepšej fyzickej a zdravotnej kondícii a nie som náchylnà ani na tie najmenšie ochorenia ako je chrípka a pracujem v zdravotníctve to že som hiv + už neznamená že ležím v posteli a umieram

Shayleen

Neexistuje nič krajšie a lepšie ako láska sme spolu Šťastný máme robotu byt chapajucu rodinu a budujeme spoločnú budúcnosť takže magor nie je a dom rada že nie je Slovák!