38r chlap a nema ani auto ani byt!

Príspevok v téme: 38r chlap a nema ani auto ani byt!
Nika78989

Ahojte, ma to vyznam vobec s takym chlapom tahat?? Ved to je vizitka chlapa, ake ma auto, kde byva a pod.! ked moj frajer v 38r byva v podnajme a nema auto, to nemoze nic ine znamenat, len ze je lenivy (je zdravy, nema fyz. postihnutie) a teda neschopny financneho postarania sa o seba.. podla mna to do buducna znamena, ze celu fin. stranku rodiny budem musiet tahat ja, lebo on si nevie zarobit ani na zivotu nevyhnutne veci... niesom zlatokopka, ale nejaku uroven potrebujem. ake mate nazory vy?

Shayleen

Bonus Bonus mám aj ja a nie som na SK a stavu sa s tebou že ja s mojimi SS mám ešte väčšie bonusy ako ty s VS ;)

Shayleen

Tak sa určite hanbis sem napísať čo to za VS máš. pozri ja mam samé zdravotnícke odbory tak prečo to sem nedáš alebo fakt sa hanbis?

liberta25

jajo, je trapne zhadzovat pravopis inych, hlavne, ked ho sam neovladas.
Shayleen, uz som spomenula, ze mam rovnake poziadavky ako na partnera, tak aj na seba. skoly ako soc.praca a pod. u mna nic moc nezavazia. nevravim, ze mam najnarocnejsiu skolu, ale ani lahku. (ekonomicka to nie je)
iny, osud mi nema co menit, o svojom zivote rozhodujem sama. a co som chcela, to aj mam a este aj s bonusmi.

skolavola

Liberta fakt neviem co si ty studovala, ale viem presne o com Iny pise... Na tazkych technickych odboroch nejde po cely cas studia o nic ine nez hladanie ciest pedagogov a vedenia skoly nie ako naucit studentov nieco nove a uzitocne, ale ako im ze su neschopni a ako ich vyhodit. To je cela podstata aspon tych narocnejsich VS odborov v SR a CR. Vysledkom tychto studii su potom 2 typy ludi: jedni su superinteligentni pracoviti biflosi ktori robia vsetko co sa im povie, druhi su supervychcani odrbavaci ktori najdu cesticky ako oklamat system a preliezt vsetkymi prekazkami ktore im pedagogovia a vedenie skoly hadze pod nohy... Ostatni ludia ktori sa hlavne prisli do skoly ucit nieco zaujimave a uzitocne a nie sa splhat za bodmi a ucitelom do zadku maju smolu. Cele skolstvo je jeden obrovsky fail zalozeny na modely z 18teho storocia ktory vyhovuje len zaprdenym akademikom, nahanacom bodov, biflosom a odrbavacom, na ostatnych posobi len ako dokonaly stresor a znechucovac poznania a vzdelania. Skutocne vzdelanie a tuzba po poznani su v tychto totalitnych instituciach na uplne poslednom mieste.

iny

skoly rocne produkuju odpad. PO STATNICIACH.... Neviem to z titulu nedostudovanej VS, ale z titulu, ze som bol niekolkokrat vo vyberovej komisii a mam pristup aj k osobnym udajom pri pohovoroch. Vacsina skol funguje len pre pedagogov, co su uz dinosaury a ich profesie davno nefunguju, alebo pracuju uplne inak. Vyucuju nieco, co sa desiatky rokov uz nepouziva. Absolvent takej skoly je, ako keby ju ani nemal. Cest, par skolam, kde je to vynimka. Take skoly tvoria mnozstvo nezamestnanych. Su tu na to, aby isti ludia tahali granty od statu, ci EU. To je problem celeho skolskeho prehniteho systemu.

Co sa tyka cielavedomosti, to ze som nedokoncil VS, nebola zla volba. Som v praci, ktora ma vie bavit. Platovo som na tom vyssie ako priemer Slovenska. Podla porovnavacej statistiky, len 3,3 percenta obyvatelov je na tom lepsie. Byvam vo vlastnom, vlastnim nehnutelnosti a nikdy som nemal uver, pozicku, ani hypoteku. Zena je na materskej, nezaraba a vsetko taham ja. Fungujem, nestazujem sa.

Ale nikdy by som sa neznizoval k tomu, aby som partnerke vycital, aj keby mala ucnovku, ci zakladnu, ze je nieco horsie.

Poviem ti len jedno. Mozes si davat kriteria ake chces, to je len predsavzatie. Vacsinou to konci tak, ze clovek mieni, osud meni. Z toho co chces, ti osud moze nadelit nieco uplne ine.

Trebars pupkateho umasteneho chlapa s fuzikmi, ktory rad pije a bije zenu. A mozes byt pri nom stastna, aj ked hladas nieco ine. Rozumovo si nieco hovoris a vysnivas, ale osud sa s nami vsetkymi hra svoju hru.

Pekne to vystihuje jeden citat. Ak chces pana Boha rozosmiat, povedz mu o svojich planoch...

jajo 66

Liberta vystudovala krizovy manazment,alebo soc pracu. ako polovica mojich kolegov,z ktorych poniektory nevedia ani kde sa pise tvrde y..Ani jeden neovlada cudzi jazyk,co je podla mna samozrejmost,ak ma niekto dostat titul..takych VS je ako nasranych..Ako pisal firo,dnes clovek ak chce,vystuduje skolu,ani do nej pomali nemusi chodit...

liberta25

iny, ako dobre, ze si zistil, ze 95 percent VS je odpad, hlavne, ked si nedostudoval ani tu jedinu. prave ten odpad je to, co, ked sa uz na VS dostane, nedokaze sa prepracovat ani ku statnici. a potom ma velmi inteligentne argumenty. okrem toho, presne to hovori o tvojej cielavedomosti.