Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja som nemohla a on moze na mna ziarlit?

Príspevok v téme: Ja som nemohla a on moze na mna ziarlit?
milli11

Uz sa stretavam s tym chlapom, o ktorom som pisala.

Ale viete, co je cudne? Nevie, ci sa mi to zda, ale mam pocit, akoby zacal ziarlit. Pritom to bol clovek, o ktorom by som si v zivote nepomyslela, ze by mohol ziarlit. Ked sa vsak bavim s nejakym muzom alebo sa ku mne priblizuje alebo stoji blizko, on uz zacina byt nervozny. Bud preslapuje alebo chodi hore-dolu. Ked to s nim chcem prebrat, povie, ze mal iny problem, preto bol taky. Akurat neviem, ci naozaj ziarli alebo to iba hra?

Preco? Este pred nejakym casom, bude to aj par rokov, to bol ten typ chlapca, taky vetroplach, ze behal za viacerymi suknami. Mne sa uz predtym pacil, ale ked som zistila, ze uz flirtuje s tou, dalej s tou, chvilu som ziarlila, ale potom prestala som si robit iluzie apovedala som si, ze takeho chlapa mi netreba.

Medzitym som randila s inym chlapcom. Potom to vsak skoncilo kvoli intrigam a klamstvam. On, ten vetroplach, v tom case chodil s inou. Zistil vsak, ze ho podvadzala este s dalsimi. Co vieme, tak to stihala tahat asi so styrmi, kym to neprasklo. Skoncil s nou.

Odvtedy akoby utal a stal sa z neho, povedala by som, rozvazny, zodpovednejsi, ale aj asi ziarlivy chlap. A prestal si vsimat tie diskotekove a barove pipinky, ale zacal zabera za mnou. Co neznamena, ze obcas do baru nezajdeme. Po jeho dlhsom snazeni a mojom premyslani som sa rozhodla, ze to s nim skusim. Zatial to je sice viac o kamaratstve, uvidi sa, co bude dalej.

dixit

a čuduješ sa mu? po predošlých skúsenostiach? kým len trochu znervóznie, no nerobí ti majetnícke scény, priveľmi by som sa tým netrápila. snáď sa časom ukľudní a uvedomí si, že ty nie si ako jeho bývalá. a to, či si ty predtým mohla alebo nemohla na neho žiarliť s tým všetkým podľa mňa nemá veľa spoločného.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja som nemohla a on moze na mna ziarlit? - Fórum - ZDRAVIE.sk