Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Homosexualita...zasa raz

Príspevok v téme: Homosexualita...zasa raz
Nya1

Vsimla som si ze v poslednej dobe prevazne sa socialnych sietach sa dost casto „riesi“. Ludia s tym maju velky problem. Ja ich chapem, ze je to pre nich nieco neprirodzene a ze maju z toho strach pre viacero dovodov. Ja sama mam tak trochu „blizsie“ ku homosexualite, ale teraz si neviem predstavit ze by som otom niekomu povedala. Ludia vedia na seba povedat vselico, preto sa viem preniest cez rozne nadavky a osocovania ale ked ma niekto oznaci pojmom sexualny deviant alebo psychicky chory clovek, pride mi zle od zaludka. Ja viem co som a viem aj to, ze moja orientacia znamena ze niekoho milujem a mam rada, nie ublizujem. Je to strasne ked vam radia liecit sa z toho ze niekoho milujete a ste stastni. Preto mam pocit ze clovek naozaj nikdy nepochopi kym nema vlastnu skusenost. Ani neviem preco to sem pisem, mozno to nemam KDE inde napisat, povedat. Nadavky a osocovanie neprestanu ale aspon som prispela svojim nazorom.

Nya1

Ked pre trapneho vsetko trapne tak pre hnusneho vsetko hnusne, tak? :D
Kolko mas rokov?? Lebo vyrok "ide vam len o to, toho druheho pretiahnut" neplati jednoznacne pre homosexualov ale pre kazdeho, kto nejaku tu sex. orientaciu ma, cize pre vacsinu ludi, ktori citia sexualnu potrebu. Uz je to raz tak. S tvojich slov vyplyva, ze povazujes sex za nieco zle, pretoze normalna laska je pre teba taka, kde nie je sex, iba taku povazujes za cistu. Takze ani nemozes pochopit mojim slovam ktore som sem pisala. Nechaj tak.

NO2

Mňa homosexualita iných absolútne nezaujíma. Nemám proti nim nič, nech si žijú tak, ako chcú.
O deti sa vedia postarať, čo sa týka materiálnej stránky a tak. Citovo je to trochu mix, lebo dieťa vidí niečo, čo nie je ako vzor práve to najideálnejšie.
Napr. žena v monterkách a pod., ale podľa mňa to sexuálnu orientáciu dieťaťa ovplyvní len minimálne, lebo sexuálna orientácia je zapísaná v génoch a nie je to otázka výchovy. Ale ani vedci ešte sami nevedia, že čo a ako, tak sú proti tomu. Nechcú sa jednoznačne vyjadriť, aby niekomu neuškodili...
Mňa trápi to, že veľa ľudí ma sklony k rasizmu. Napr. Rómovia sú super ľudia, sú spoločenskí, milujú sociálne kontakty, to je ich život.
A že občas niečo ukradnú, tak ukradnú, lebo sme ich my k tomu dohnali (keby som to mal prehnať).
My bieli sa tvárime, že nekradneme, ok, asi je to tak:-)

Kultak

Lesby tiež pchaju daco do zadku ;)
Tvoj argument je trapny,ty dokazes cely zivot prezit s partnerom bez sexu ,ze? :)

flexiplexi

Nemala som proti homosexualom nic, kym som par nespoznala. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze som bola zhnusena. Ohanate sa nejakou laskou, ale pritom to je len opacna sexualna orientacia. Ide vam o to, toho druheho pretiahnut. Nie o lasku. Laska existuje aj bez sexu. Keby som niekoho milovala, mozem s nim byt len preto, ze ho vidim a je on stastny, a budem stastna aj ja. Ale propagovat pchanie svojho vercajgu do cudzieho zadku, ze ako sa my lubime, a je to v poriadku, tak to je uz moc.

plačko

ja v podstate tiež nemám nič proti opačne orientovaním ľuďom. ale nech mi nikto nehovorí, že je to normálne. tváriť sa, že je to prirodzené je podla mňa nemožné..a o možnosti mať deti, tak to už radšej ani nehovorme

Nya1

Dakujem za podporujuce prispevky, je pravda ze ludia najdu vzdy nieco, vdaka comu nebudu suhlasit s mojimi "nazormi". Tak to v zivote chodi. Ja som sa tiez naucila nesudit alebo "nerypat" sa v niecom, s cim nemam vlastnu skusenost. Zivot bez nenavistnych predsudkov je dobry aj pre okolie aj pre sameho cloveka :)

Fidor

Áno vyskytuje sa ako anomálie aj v prírode ale len z dôvodu že iná možnosť nieje.Homosexuálny človek je lenivý v citovej oblasti ako svoje pohlavie pozná veľmi dobre zbalí si ho ľahšie aj kultúra tam hrá a samozrejme genetika je v nejakom podiele.Osobne propagácia Homosex.je dehonestacia druhu a história nás naučila že príliš veľa homosex.predznámenava pád celej spoločnosti!

liberta25

hlavne musia vsade dokola sami seba rozoberat. aki su nestastni, ako im je ublizovane. ked uz nikto nic nehovori, tak sa zacnu hufne spacirovat po celej Europe, akoby by sme nevedeli, ze existuju.

NO2

Keby som bol gay a chcel by som mať dieťa, tak by som sa dohodol s nejakou lezbičkou. Ale gayovia asi netúžia po deťoch, čo viem, ale nie som si istý.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Homosexualita...zasa raz - Fórum - ZDRAVIE.sk