Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnis tečúci z pier

Príspevok v téme: Hnis tečúci z pier
Lucy21

V noci som sa zobudila na to ze ma strasne svrbí pera. Nemohla som si pomoct a silno som si ju skrabala.Trochu mi opuchla a na dvoch miestach ani to nebolo moc vidiet ale spravili sa mi dva take ako keby štípance od komára. Počas dňa sa mi to zväčšilo a začal mi z tych miest vytekať hnis. Herpes to podla mna nebude lebo ma to vobec neboli. Este sa mi to nestalo ale herpes mam casto.

Kýčera

Dnes som náhodou objavila vo svojej lekárničke aj francúzsky balzam na herpes EXPACE na prírodnej báze,kt. je zložený z etérických a mandľového oleja a zaberal vynikajúco.

Kýčera

Zuzi 74-najbliššie Tvoju radu vyskúšam, má to logiku. Keďže mám elektrický sporák, budem musieť urobiť vatru na dvore. Že Ti Zovirax nezabral Ti verím, veď čo jednému pomôže, druhému nemusí.

zuzi74

Mne zial Zovirax nikdy nezaberal na herpesy, mozno na take male, ale to co mavam ja v poslednej dobe na ustach nikomu neprajem.
Mne zase kolega spominal jeden ludovy recept, nahriat staru drevenu varesku nad ohnom a ked uz tak nepali, prilozit na herpes, ktory zacina este len "kvitnut". Pomaha to jeho priatelke, herpes sa rychlejsie stiahne.

Razmozno

Kýčera:Oponujem nieje podstatný jazyk na dorozumenie tak teraz kam s trestom...?asi na hubu.A s mazáctvom nooo radšej sa tomuto výrazu vyhýbať.

Kýčera

Razmozno- práve si v mojej hlave vydoloval spomienku na túto ľudovú liečbu, ďakujem. Pomáha aj ten med. A čo sa týka tej opony, tak by mala snáď pľuzgiere mala na jazyku, nemyslíš? Čo už s deckom, kt. sa pýta na vec, kt. my starí mazáci nerozumieme, poradíme, nepočúva a len si melie svoje. A my so sedliackym rozumom vyskúšame najskôr ľudovú liečbu, až potom sa uchyľujeme k liekom. Šetrí to čas, peniaze, nervy a prípadné nezyklé reakcie. Herpes je totiž VÍRUSOVÉ ochorenie a ako správne uviedla Lucia 238 zaberá naň ZOVIRAX.

Razmozno

Mám veľmi dobrého známeho pôvodom z Ukrajiny a jeho Baba Babuša Babka mu ukázala že na herpes je najlepší maz z ucha,tak to aj robil tri štyri dni a nič tam nemal videl som.Niečo na tom byť musí a ja som uveril pretože v uchu by sa nám veľmi rýchlo vytvoril zápal ak by tam nebola silná antibakteriálna ochrana.Tak mi to môj jednoduchý sedliacky rozum vydededukoval.Ja však zájdem trochu za oponu a nahliadnem prečo na ústach taký trest?skús sa vrátiť späť v čase a spomenúť si na súvislosti ktoré by ti mohli tzv.Božie mlyny objasniť príčinu.Možno si niekoho neprávom obvinila alebo niečo podobné,nevravím že to tak bolo.Nič v zlom Čau.

zuzi74

Mna podla obrazku napadol ako prvy herpes. No z vlastnej skusenosti viem, ze herpes sice niekedy mokva, ale hlavne neprijemne stipe a boli. Takze podla vsetkeho ty herpes nemas.

Castie

Lucy21 Áno, je to najčastejšie u detí, ale môže sa to vyskytnúť aj u dospelých. Ja som mala tuším 13 alebo 14. Ale kľudne to môže byť aj ten herpes, neviem. Ja som ešte herpes nemala, resp. určite nie až taký, takže to neviem posúdiť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnis tečúci z pier - Fórum - ZDRAVIE.sk