Hnis tečúci z pier

Príspevok v téme: Hnis tečúci z pier
Lucy21

V noci som sa zobudila na to ze ma strasne svrbí pera. Nemohla som si pomoct a silno som si ju skrabala.Trochu mi opuchla a na dvoch miestach ani to nebolo moc vidiet ale spravili sa mi dva take ako keby štípance od komára. Počas dňa sa mi to zväčšilo a začal mi z tych miest vytekať hnis. Herpes to podla mna nebude lebo ma to vobec neboli. Este sa mi to nestalo ale herpes mam casto.

lucia238

mne to pride ako opar, kuo si nato hned cosi v lekarni, aj dnes ma niektora pohotovost, ak to prestane tiect a zaschne to, uz mas na opary nepouzivaj, potom to treba premastovat, poradia ti v lekarni, ak to neprejde, zajdi na kozne /aj ked si to viem zivo predtavit, ked ta objednanu tak za 3 tyzdne ako u nas.../

Castie

Ahoj, vyzerá to ako impetigo (zvykne sa nazývať aj ako sladké/medové chrasty). Ja som to mala ako dieťa, najskôr to začalo v okolí pier a na perách, potom sa mi to rozšírilo aj na nos a bradu. Bola som kvôli tomu aj na kožnom hospitalizovaná. Dávali mi na to kortikoidovú masť, kúpanie v hypermangáne...