Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám robiť?

Príspevok v téme: Čo mám robiť?
sama

Ahojte :) ja som už dávnejsie pisala (asi v januari) ohladom toho, ze si hladam chlapca podobnemu mojmu otcovi (zomrel, ked som mala 7 rokov).
Spoznala som jedneho chlapca, boli sme spolu von len 2krat a planujeme ist znova, kedze asi spolu chodime (od prveho rande s abozkavame a vcera sme sa drzali za ruky). Bozkava sa uzasne, ale ja pri tom nic necitim, ani ked ma hladi po tavri, po krku, ani ked mi da ruku na stehno. proste nic...povedala by som, ze to je take neutralne, ani zle, ani dobre. Neviem ci ma pritahuje, ale viem, ze ma neodpudzuje, citim sa pri nom dobre, tesim sa na neho, ale ako keby som mala nejaky blok. Je odo mna starsi takmer o 8 rokov(obaja mame po 20tke), to mi neprekaza, vyzera ovela maldsie a co sa tyka spravanie sme na rovnakej vlne.
Mne len prakaza, ze nic necitim pri bozkavani a neustale pozorujem ci ma zatvorene oci, neviem ako to vsteko mysli, ked on mi neda svoje city najavo. Som si ista, ze dlho na mna pozerat len nebude a bude chciet sex. Lenze ja keby som sa s nim vyspala, asi by som isla proti sebe, urobila by som to len preto, ze sa to odo mna ocakava vo vztahu atak to ma byt. Este som s nikym nespala.
Je to mily, dobry, normalny chalan (konecne som nenatrafila na kurevnika) a teraz akoby neviem čo robit.
Trapi am to, ze ma jeho bozky a dotyky nevzrusuju :( Preco je to tak?
ZA odpovede dakujem :)

Razmozno

Niesom si istý ale ak sme bozkávali asi sme to tak chceli.Prvé 3 mes.bez sexu aj taká dohoda je reálna alebo rok.Všetko sa dá

sama

Dixit: no myslim, ze si to vystihla..presne to aj tak mam..ked sa uvidime o tyzden, tak skusim sa snim o tom porozpravat..a co sa tyka sexu, nie som este pripravena...a zatial sa ma nic ohaldom toho nepytal, ani na minule vztahy..tak uvidiim casom. Ale budem na pozore.

dixit

"Ako by som zistila, ze mu ide iba o sex?" asi tak, že keď o tom začne a ty mu povieš, že ešte nie si pripravená - čo zjavne nie si - tak sa na teba vykašle alebo sa ťa pokúsi nejak presviedčať či manipulovať.

aj s tými bozkami. veď sa s ním toľko nebozkávaj, keď vlastne ani nechceš, necítiš to tak. pusa na privítanie a na rozlúčku hádam takto v začiatkoch stačí. ešte ho neľúbiš, hoci sa ti páči a je ti s ním dobre. poviem ti, ja som to mala v začiatkoch môjho terajšieho vzťahu podobne (aj vrátane toho písania si cca mesiac pred stretnutím), za ruky sme sa síce držali už na prvom rande, bozkávali sme sa prvýkrát na treťom, no len chvíľu - na rozlúčku - a bolo to krásne - ale už na štvrtom sa chcel bozkávať dlhšie a tiež mi to bolo ale totálne divné. v duchu som si pritom hovorila, panebože, aaa! :D nebolo to nepríjemné, ale ani príjemné. nuda. divné. nechcela som to. a doteraz sa cítim trochu zle, že som to nestopla. no postupne ako sme sa lepšie spoznali a ja som sa doňho už naozaj zaľúbila, tak aj tie bozky boli zrazu úplne iné, prirodzené a krásne. teraz po nich sama túžim, vtedy som to len akoby strpela (a ako vravím, druhýkrát by som už toto nedovolila)

sama

Miska89: este som chcela, ze pred tym sme si pisali mesiac, ale tak cez internet cloveka nespoznas.
Ako by som zistila, ze mu ide iba o sex?

sama

Miska89: aj ja and tym uvazujem, ze o co mu vlastne ide..ja neviem co si mam o tom mysliet..ak mu aj o to ide, tak to zistim coskoro a samozrejme mu to nedoovlim a radsej ho necham. neviem preco, ale mna chlapi vzdy na prvom rande mali tendenciu bozkavat, tak som si zvykla na to.

miska89

Ahoj, myslím že to bude tým, že ako píšeš boli ste spolu von len 2krát.. To znamená že ho ešte tak nepoznáš, nevieš čo môžeš od neho čakať a čo od teba čaká on.. preto ho pozoruješ, ešte sa len spoznávate... nemôžeš byť predsa zalúbená po dvoch razoch. Ale poviem ti aj môj pohľad na vec: je to divné že od samého začiatku sa bozkávate hladíte po tvári..pretože muži si radi ženy dobýjajú dlhšie a dlhšie sa spoznávajú pred vzťahom ako len dvakrát....Či mu nejde len práve o ten sex (netvrdím že to tak je, len aby si nebola veľmi slkamaná).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mám robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk