Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľstvo - psychológia

Razmozno

NozdraP:Každý ma nutkanie niečo aktívne fyzicky vykonávať s pohnútok v spektre viacerých premenných (hormóny,psychika,vedomosti)kombinácií je nekonečno,je to podstatné..?

nozdraP

filozofia ma nezaujima je to poriadnyvojeb a z psychologii vylucne funkcne mechanizmy mozgu ktore sa ptejavia v povahe a potave cloveka ako to spolu suvii a vypliva z mozgu.ako sa prejavi v osobnosti.ostatne ojebovanie alebo omacka filozofia to ma vobec nezaujima.to znamena preco potrebuje jeden sex dbvakrat druhy tri krat tyzdenne.preco niekto chudne cely zivot zbytocne cim je sposobene ze je niekto taky a ako minimalne sa to da takmer zbytocne ovolyvnit.ako funguje mozog a ten sa prejavi v postave a spravani prejave.co sleduju psychologovia.vsetko sa da nastudovat z odbornej luteratury uz dnes.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľstvo - psychológia - Fórum - ZDRAVIE.sk