Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cinska medicina - BA a okolie

shocki

tak ked chces riesit aj dusu tak potom je pre teba asi najlepsia ta albertova co ti tu radi novinka. ona je aj psychologicka.
ale ak ti mozem ja poradit najlepsia cesta ako byt fit aj dusevne aj telesne je cvicit a zdravo sa stravovat.

lucyliu9

Lekari mi nedavaju vsetko co potrebujem, tak hladam aj inde. Na alternative sa mi paci okrem ineho aj pristup, ze si ma vypocuju a riesia aj moju dusu, moju psychiku. Lebo ja osobne verim, ze choroby vznikaju hlavne na psychickom podklade. Napr som sa vcera docitala ze sportove kluby niektore v nemecku a cechach mali cinskeho doktora. Lieco aj politikov. Ale je priamo cinan. Tiez neverim kazdemu bylinkarovi, kt si to nastudoval na wcku.

0vecka

2 laura36 pretoze sa ti moj komentar nepaci tak ho nemusis hned oznacit za trapny... ja som len pouzil iny priklad profesie ktora je preukazatelne nezmyselna takisto ako je preukazatelne nezmyselna alternativna medicina a spravil som kontrast tym ze som snazenie sa zakladatela presunul na tu druhu profesiu... co je na tom trapne ked sa snazim niekomu otvorit oci? toto je forum kde sa ma diskutovat a nie straty a nalezy kde sa pise len k veci...

novinka

Čo ja viem Albertová. Je taká rozhladená a robí viac vyšetrení rôznych takže si to potom tak zosumarizuje. Ludia ju dost chvália. Daj si do googlu jej meno a predtým si o nej ešte niečo zisti.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cinska medicina - BA a okolie - Fórum - ZDRAVIE.sk