Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v hrudníku

Príspevok v téme: Bolesť v hrudníku
prilis mlada

Zdravím, mam 20 rokov a práve sa doliečujem z chrípky, v podstate už len kýcham, kašlem a tak. Neviem či to nejako súvisí s tou chrípkou, ale dnes nad ránom sa mi stalo, že som z ničoho nič začala cítiť neznesiteľnú bolesť, najprv pod (za poslednými) rebrami a potom sa tá bolesť rozšírila na takmer celý hrudník. Bolesť je tupá, ale veľmi intenzívna, myslela som, že si zavolám "rýchlu", trvalo to asi 10- 15 minút, potom sa na chvíľu zmiernila a opäť začala. Nepomohlo nič, ani teplo, ani spomalené dýchanie, dokonca pri každej zmene polohy to bolelo viac. Po cca pol hodine sa to zase zlepšilo, napila som sa a teraz je to konštantne v relatívne kľudnej fáze, stále cítim nepríjemný tlak, ale dá sa to vydržať. Bojím sa či to nebol infakt ale nikdy som nemala problémy so srdcom, mám 20 rokov a ležela som vtedy, ked to začalo (žiadna námaha).

Prosím, čo to môže byť?

prilis mlada

To ma nenapadlo,.. pečeň a žlčník asi nie, tie sú napravo a okrem toho som skoro nič nejedla, len hrianky a čaj. Ale zápal pohrudnice možno :( .. len tak klasicky čaj, med, zázvor, citrón a asi 3x paralen..

redka

to je boles pod rebrami.... ale ty pises o bolesti v hrudi... mozno ide o zapal pohrudnice... to byva pri takychto respiracnych ochoreniach.... skus skocit k doktorke...

redka

mozno zlcnik alebo pecen... cim si si liecila chripku? co si brala? moja mama mala po silnej chripke aj zhorsene pecenove testy...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť v hrudníku - Fórum - ZDRAVIE.sk