Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzi - prelozte mi to prosim

Príspevok v téme: Muzi - prelozte mi to prosim
milucka

Chcem vas muzi poprosit o preloženie reči vašho kmeňa.

Spytala som sa priatela:
Pocitas so mnou do buducnosti?
On:
Snad ano
Ja:
To ,snad, ako prosim myslis?
On:
Boze ano pocitam.

Je dost uzavrety, silny introvert. Nerad hovori o citoch pocitoch, co citi. Prosim, prelozte mi tu jeho muzsku odpoved z vasho muzskeho uhla pohladu. My zeny sme zvacsa take ze nad vsetkym prilis rozmyslame, vsetko analyzujeme pitvame meditujeme a preto rozmyslam ako to asi myslel tu odpoved ohladne toho ci so mnou pocita do buducnosti? Ako to vidite vy? Preto sa pytam vas muzov, dakujem

Delete

Dlho som tu nebol a nečítal som čo je tu popísané ale toto je veľmi zaujímavý článok.

psychologie.cz

Všetko je medzi ľuďmi o pochopení aj seba a aj toho druhého. Ak sa vyjadruje jeden len ja a druhý zase ja tak sa tí dvaja nikdy nebudú nazývať my a nebude to ani vzťah.

Podľa mňa neexistujú introverti a extroverti, je to len o tom ako dobre toho niekoho poznáme a čo vlastne na ňom milujeme.

Razurčite

Ja som vždy priamy a nevyhýbam sa odpovediam na chúlostivé otázky.Priateľka sa ma pýtala myslíš to vážne so mnou moja odpoveď bola aj život dám za teba,riešila aj otázku či si má dať implantáty moja odpoveď ak budeš ty s nimi šťastná budem aj ja šťastní,podotkol som ja poznám aj inú neinvazívnu metódu.Je to dostačujúce sa teraz pýtam či to treba zdôrazniť?Má však platiť čo žiadam adekvátne ponúkam.Mýlim sa verím že nie.

dixit

milucka, ja ti rozumiem. napokon, tiež som žena :-) lenže problém pri takýchto otázkach je ten, že pravdu sa len ťažko dozvieš. dokonca aj keby ti odpovedal spôsobom, ako tu popisoval pán bezmenný, stále by tu bola možnosť, že to povedal, len aby si dala pokoj. boli by to len slová. lenže omnoho dôležitejšie sú činy. väčšina mužov nepremýšľa o budúcnosti takým spôsobom, ako ženy. no ak je s tebou, tu a teraz, funguje vám to, máte sa radi (a to by si mala vedieť sama vycítiť, čo pre neho znamenáš), prečo by s tebou nepočítal do budúcnosti?

inak, ako dlho ste spolu?

PS: týmto všetkým som nechcela povedať, že sa nemáš vôbec ani pokúšať o nejakej budúcnosti hovoriť. môžeš mu skúsiť vysvetliť, prečo je to pre teba dôležité. a je dobré, aby ste navzájom poznali svoje predstavy o živote - kde by ste chceli bývať, ktorý z vás chce koľko detí a či vôbec nejaké chce, a ak áno, tak kedy asi, aký máte názor na manželstvo atď.

PS2: historka zo života, na pobavenie: kamarátka raz chcela svojho priateľa trochu ponaťahovať, len tak zo srandy mu povedala niečo v zmysle, že hádam sa dožije aj toho, že ju raz požiada o ruku (neboli spolu ešte nejak extrémne dlho a naozaj to myslela len zo žartu). on jej však na to odvrkol, nech nedramatizuje. lenže v skutočnosti mal už vtedy vo vrecku prsteň a poobede mal v úmysle ju požiadať o ruku - čo aj urobil a ona sa nestačila čudovať :-D takže toľko muži a budúcnosť :-)

milucka

Dixit dakujem. Tak ja som sa ho pytala na to co je pre mna podstatne a to ta buducnost. Ci so mnou pocita alebo nie.

Prezyvka055

gamm no neviem ale moja odpoved na tu otazku by bola podobna ak nie taka ista aku tu ta slecna popisala .. tak asi mame niecim spojene tie muzske mozgy no.

Prezyvka055

dixit darmo sa mu snazis nieco vysvetlit on to stejnak nepochopi.
Ale dik ze si to rozpisala tak ako to je :) su to v podstate otazky na ktore je jasna odpoved a tak ich pytanie sa nikam nevedie alebo nic neriesi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzi - prelozte mi to prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk