Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Možem mať vzťah s dcerou otcovej sesternice?

LMarika

Ja poznam osobne jeden manzelsky par - tiez su to bratanec a sesternica z druheho kolena. Maju dve deti - dve dcery. Obaja manzelia uz od detstva trpeli obezitou. Najstarsia dcerka na to doplatila, od detstva bola velmi tlsta a chodiavala aj casto do kupelov, kde zvykla par kil zhodit, ale vzdy sa jej ratala nie nadvaha, ale obezita. Dodnes je taka, hoci je uz dospela. Mladsia dcerka je pekna, zdrava, ani chuda, ani tucna, taka akurat. Obe dievcata maju ucnovku a pracuju, cize nie su postihnute, proste take obycajne, normalne baby. Obe su stastne vydate. V podstate tento manzelsky par mal celkom stastie, ze az na obezitu, ktoru zdedilo iba jedno z deti, sa ziaden vazny zdravotny problem u ich deti nevyskytol. A zosobasit sa bez problemov mohli, hoci sa to stalo este za byvaleho rezimu, neviem, ako je to teraz.

DontWorry

Nepovedala by som, ze je to az tak vzdialena rodina ak si vezmete, ze ich rodicia su bratranec a sesternica...pokrvne pribuzenstvo tam je. Vy ste bratranec a sesternica z druheho kolena.
Vztah by som s takym clovekom mat nechcela uz len z toho moralneho hladiska - vsak ste z jednej rodiny...
A teoreticky pri spolocnych detoch by som nechcela riskovat ziadne choroby a vady..
No laska je obcas slepa

Kýčera

Môžeš ísť aj na tému "Môj dedko a jej otec sú bratanci" aj keď Ti Liberta 25 stručne, jasne a výstižne odpovedala.

laura321

ona je tvoja sesternica z druheho kolena, to je este dost blizka rodina, zda sa mi to uchylne, nepoznam v okoli niekoho, kto ma takyto vztah. Ale krali sa zenili v pohode aj so sesternicami a potommali rozne rodove a dedicne choroby, vratane demencie /ako aj cigani/.

liberta25

ja nechapem, preco sa tu stale pytas to iste dokola. vsak si uz na vsetko dostal odpoved. zhrniem: rodina ste, vztah mat mozte, riziko genetickej poruchy minimalne uz. ak sa pytas, co na to povedia vasi a babky, tetky v dedine, tak to my tu nevieme, ale u zdravo rozmyslajucich ludi pri takejto kombinacii uz problem nie je.

Zvonodrozd

Mne to vychádza že ste bratranec/sesternica z tzv. 2 kolena/pokolenia...kde ako sa tomu nadáva. U nás...je to brané za ešte relatívne blízku rodinu..to by neprešlo. Ale iný kraj...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Možem mať vzťah s dcerou otcovej sesternice? - Fórum - ZDRAVIE.sk