Men solution plus

prigl

existuje jeden způsob, jak tě podvodnické hydŕe snadno zlomit vaz. Podle evropských směrnic musí být každý produkt určený pro konzumaci a i výrobní komponenty opatřen označením toho, z čeho se skládá, jménem a sidlem výrobce nebo aspoň prodejce, popřípadě i tzv. alfa registračním číslem. Bez těchto znaků muže byt prodejce v EU potrestán obrovskou pokutou a vy byste mohli žádat nazpět své peníze. Stačí to nahlásit příslušné obchodní inspekci a uvidíte, co se bude dìt. Policie tu moc konat nebude, protože podvod byste museli doložit. Až tu hydru zlomi úřady, pak lze začít se sérií trestních oznámení. Mějte se krásně :)

gigi456

Aj ja som si omylom objednal Men solution zrusit sa to neda a chcem sa spytat, ci to nemoze nejako zdravotne ublizit.

marto

Tak jsem si to koupil a začal užívat. Je to fantastické. Večer jsem si vzal dvě pilulky a ráno jsem měl takové svaly, že jsem nemohl zapnout košili. Přes den jsem to vzal do solárka, snědl další dávku prášků - a ráno super stehna. Asi vyměním přítelkyni, všechny holky se za mnou otáčejí. Myslím, že tak za dva měsíce si skočím vyhrát mistrovství vesmíru v kulturistice. - Tak, konec pohádky, vůbec ty sračky nekupujte, zdraví máte jedno a na lidské blbosti se velmi dobře vydělává. Makejte v posilovně a za rok budete v pohodě a vydrží vám to velmi dlouho. Žrát prášky vleže na gauči z nikoho Bivoje neudělá - myslete hlavou.

rallo

Ahojte,ako som sľúbil,tak píšem doriešenie. Čo sa týka komunikácie,tak absolútne žiadny problem,ete asi trikrát ma kontaktovali mailom,kde si pýtali číslo účtu atď.Peniaze mi vrátili a dokonca sa ete informovali,či všetko prebehlo v poriadku.

ivonka133

Môj drahý to tiež objednal, ale názory su prečítal príliš neskoro. Nestihol to zrušiť. Rozhodol sa ich užívať, a výsledok je zatiaľ taký..nijaký. Ani neschudol ani nepribral:(

tuto

Cvicim silovy trojboj a osobitne benchpres uz 20rokov v benchprese som dvojnasobny majster slovenska.Poviem vam ze neexistuje na svete ziadny pripravok aby ste nabrali svalovu hmotu z tabliet.Ja osobne som nabral 20kg svalovej hmoty za 10rokov a milionov ton nadvihaneho zeleza a tazkych ton masa,vajec,syrov atd.Jedine co uznavam z doplnkov vyzivy je 100percentny whey protein,bcaa,kreatin a glutamin alezeby boli tab.s ktorych naberiete za mesiac 10kil svalovej hmoty take by chcel kazdy na svete.Ani zo steroidov nenaberiete 10 kil ked nebudete zrat a cvicit.Cize tieto tablety su uplna pičovina a určite ich nekupujte su to vyhodene peniaze do koša.Ked ich chcete aj tak objednat tak peniaze pošlite mne ja ich vyuzijem.

Michal643

Ludia prosim vas, ako si mozete kupit takuto hovadinu a verit ze zrazu naberiete enormne mnozstvo svalov, ved je to jasny polsky smejd co vam iba znici zdravie...........myslite si ze keby to bolo take dobre ako sa na ich stranke pise ze by to vsetci predajcovia doplnkov vyzivy na svojich strankach nemali?
Ved tam ani len zlozenie neni napisane ze co to obsahuje, ani len vyrobca no proste nic, absolutne nedoveryhodne to posobi a takychto podvodov je na internete neurekom.

Ked chcete ozaj nabrat svaly tak zacnite chodit do fitka, upravte si stravu, popripade si kupte nejaky protak alebo kreatin ale nie hento!!!