Otázka pre RNG - citricidal

Príspevok v téme: Otázka pre RNG - citricidal
konsuela

Dobrý den RNG, uz dlhsie som Vás chcela poprosit o radu, problém je troska zdĺhavejsí, preto by som sa touto cestou chcela spýtat len ohladom citricidalu. Kvoli kazdý mesiac sa opakujúcemu herpesu, mi bolo poradené zacat brat citricidal. Homeopatická liecba, ktorú dalej uzívam mi pomohla len na asi 3 mesiace, no herpes sa vrátil. Kúpila som si povodný 60% citricidal professional od NutriBiotic. Zatial som skúsila brat len 3 kvapky denne do pohára vody. Bolo mi povedané, ze o sprievodných príznakoch, respektíve neziaducich ucinkoch sa nevie, bohuzial ja som mala 2krát po vypití takého malého mnozstva reakciu ktorá mi nie je jasná. Strasné tocenie hlavy, pocit velmi nízkeho tlaku, únava, musela som skor odíst z roboty, doma som spala viac ako 2h. Vcera podvecer sa mi tento stav po vypití zopakoval. Nevedeli by ste mi poradit cím to moze byt?Uz sa troska obávam..Pani, ktorá mi ho predala, mi poradila precistit organizmus.
Ak by ste si nasli cas, mohli by ste ma kontaktovat na mail: moncatko88@zoznam.sk?bola by som vdacná
dakujem!

lombardo1981

Viesť rozumnú diskusiu s človekom, ktorý nechápe význam podmieňovacieho spôsobu vo vete, je zbytočné. A to je aj dôvod, prečo ju na fóre ignorujem. Pokiaľ je to teda možné.
A čo sa týka tých dôkazov... neočakávam, že mi ich niekedy poskytne. Ona sa tým slovom len rada oháňa. Už len to samotné slovo "dôkaz" dokáže poskytnúť určitú dávku prevahy. Samozrejme tá môže byť navýšená ich neposkytnutím. A práve toto je dvojsečnosť, ktorá sa dá veľmi ľahko využiť. A priznám sa, pre mňa je to len spôsob ako poukázať na jej nekonzistentné určovanie si pravidiel diskusie. Pri besnote sa veľmi nechcelo riešiť to, že človek vyslovujúci prvý výrok si ho má obhájiť. Nie ten, kto tvrdí opak. Ale teraz ma naozaj zaujíma, odkiaľ čerpala informácie. Pretože "ja mám" iné skúsenosti.

Kýčera

Hanka 9-v mojej hlave je všetko na správnom mieste. Problém vidím v tom,že sa ľudia hrajú na niečo,čím nie sú. Príliš často navštevujú dr.Googla,odpisujú z už uverejneného príspevku a vydávajú to za svoju radu,vytrhávajú veci z kontextu,opakujú zverejnené nezmysly,používajú slová,kt. vonkoncom nerozumejú,pletú si pojmy s dojmami,... To si bola vyše 6 hod. v obchode alebo študovala právne predpisy? Právo je exaktná veda,kde pojmy sú jednoznačne definované a nedajú sa laicky vysvetľovať. Ja totiž nechápem Tvoje výrazy:"trestný postih pri krivom obvinení NA VEREJNOSTI","ZÁZNAM v registri trestov",splietaš do kopy civilné,trestné a priestupkové konanie,...akosi neviem nájsť čo i 1 slovko,kt. by potvrdzovali Tvoju teóriu o trestnom stíhaní L. Keďže si nepochopila jemnú rétoriku dievčat,pridala som sa aj ja a ver,že som Ťa šetrila. Pýtaš dôkazy a sama ich nevieš poskytnúť,a čo tak dôkazy ŽIVOTA-žiaden Googl,ani Wikipédia-úmrtiam následkom vysokého krvného tlaku patrí 1 z prvých troch priečok,ak by si si tzv. liečením spôsobila zdravotnú ujmu a dostala by si sa do nemocnice,mohla by si objaviť v poštovej schránke aj účet od poisťovne,po požití o.i. aj jódu môžeš aj zomrieť/L. lieky aj kontrastné látky sa z krvi odbúravajú najmenej 48 hod./. Tým chcem povedať,že pozornosť som NECHCELA strhnúť na seba a na Tvoju odpoveď čaká Lombardo 1981.

lombardo1981

A vieš čo si želám ja. Aby konečne aj nelekári, ktorí radia iným ľuďom ohľadne zdravia, mali trestnoprávnu zodpovednosť za svoje rady.

hanka9

Kycera, opak je mozny v tvojej hlave. Dokazovat ma ten, kto obvini ineho cloveka, co sa ale nestalo a to aj napriek niekolkym vyzvam, aby sa predlozili dokazy obvinenia.V pripade uz na na sude dokazna tarcha, ci bremeno je na zalobcovi, ale ten by to mal podla mna jednoduche z dovodov, ze u zalovaneho absentuju relevantne dokazy pre obvinenie. Konkretne v tomto pripade si myslim, ze by sud vyniesol rychly verdikt. Ale niektorym ludom by som priala istu trestnu priucku aby sa konecne spamätali a nevysvetlovali si demokraciu po svojom, pretoze demokracia konci tam, kde sa zacinaju porusovat prava ineho.

Kýčera

Hanka 9-a čo by si na to povedala,že opak môže byť pravdou? Nie Lombardo 1981,ale TVOJ RNG by bol trestne stíhaný? Neoháňaj sa tu registrom tresov,keď nevieš o čom vravíš! A za čo by ju mal ZAŽALOVAŤ? Keď sa hráš na právničku,mala by si ovládať aspoň základy. Dôkazy totiž musí predložiť žalobca. Ešte niečo? A ctený čitateľ,kt. má všetkých 6 pohromade si už urobil obrázok. Chceš vedieť aký a čo si myslí o RNG?

analyn

hanka9 tvrdis vela veci, dokazat ci obhajit to nevies, dokonca ani vygooglit, ziadas si respekt, a pritom ho sama nemas...

lombardo1981

A čo tie dôkazy? Celkom netrpezlivo čakám. Prečo to otáľanie? Tebe dôkazy poskytovať musia, ale ty nie?