Ako sa mám vyrovnať so smrťou otca

Stefanko67

na tomto svete existuju rozni ludia a nikdy nevies co kedy komu pride vhod. Ale uz som sa rozhdool idem to skusit

jakub7777

preco mas taky strach z toho? to by musel byt clovek bez chrbtovej kosti aby mohol taketo nieco raz zneuzit, takze pokoj:)

htherapy

Vyrovnat sa so stratou sa da podla knizky Elisabeth Kuebler-Ross - O smrti a umierani. Clovek po strate prechadza 5 fazami - odmietanie, hnev, depresia, racionalizacia, vysporiadanie. Clovek zvycajne ostane zaseknuty medzi hnevom a depresiou a tieto 2 stavy sa u neho cyklia. Pokial s tym chces pomoct, napis spravu.

Stefanko67

stale som z toho nejako na vazkach :/ predsalen ked to uz dam na internet tak to tam zostane v podstate navzdy

stanka292

my pouzivame tento portal uz par mesiacov a postupne pridavame aj fotky, spomienky a podobne a zatial si myslim, ze je to fajn. Pribuda nam tam mnozstvo novych fotiek od mamininych kamaratok, takze som rada, ze na nu ludia nezabúdajú..

alexej56

nie nemusis, datum narodenia, umrtia a asi aj cintorin, kde je zosnuly pochovany, ale hlavne aby si mal zazitky a spomienky s ktorymi sa chces podelit

alexej56

nemozem povedat, ze priamo pomohla. Ale trosku mi to tak vsetko odlahcilo, ked mi otec chyba pozriem si video s nim aj pocas dna v praci a velmi mi to pomoze pretoze verim, ze raz opat budeme spolu a ze smrtou nic nekonci.