Ako sa mám vyrovnať so smrťou otca

anitka30

pavlinka skus tu zivu spomienku nasla som tam aj profil mladých ludi my sa k tomu nevieme dokopat nemame este vybrate fotky

pavlínka9

Pred dvoma týždňami nám zomrela kamarátka, bojovala s rakovinou no nevyhrala :( jej rodicia su zdrvení a nam tiez velmi chýba chceli by sme pre ňu urobit nieco aby jej rodicia videli aká bola výnimocna len nevieme co :(

lahkost23

ahoj :) mne tiež.pred.rokom zomrel otec :) ale my už sme.moc.v.kontakte neboli..aj tak som Ho.neskutočne lubila.No na prekvapenie som jeho smrť až tak zle neprezivala ,sama som sa čudovala..asi je to tým že som sa este pred tým postupom.času učila ,že treba brat všetko tak áko je a vážiť si to čo je teraz..nebyť zasplepeni tým čo bolo :) treba sa s tým vyrovnať a napokon čas všetko vyrieši je úplne normálne,že na.nho myslís skor by bolo divne keby ti to bolo úplne.jedno.Nezabúdajú na lásku k.nemu..tá stale pretrváva a neumrie ;) zabavaj sa,ži ,uzivaj si život,pôjde to.lepšie neboj;drzim palce

martin4721

Na tej živej spomienke má profil aj chalan ktoreho som poznal som si to tam cital a je to zaujimave aj som sa pobavil